www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

pret v-amp2


Guest juvina
 Share

Recommended Posts

Eu nu sunt din Bucuresti si asi dori sa aflu si eu cat este uc Beringer v-amp2.Daca stiti va rug frumos sa imi spuneti si mie.

Link to comment
Share on other sites

Vad ca esti foarte hotarat cu V-Amp2-u asta! Si eu tot asa ceva as vrea... isi merita toti banii...

Kitara electrica ti-ai luat? :)

Pai sa ajung pe la Bucuresti si mi le iau pe amandoua intr-o saptamana.

Link to comment
Share on other sites

Eu unu .. "te felicit" pentru alegerile facute. O sa dai o gramada de bani .. si o sa-ti sune prost.

Decat sa dai 6 milioane pe vamp .. ia-ti un amp fender de 15-25 W pe care ai un singur ton de distorsion .. dar care suna. Asa pe Vamp o sa ai 100 de tonuri si nu o sa sune niciunul cum trebuie. Vamp suna mai prost decat un VST.. care il gasesti pe net.

Link to comment
Share on other sites

Eu unu .. "te felicit" pentru alegerile facute. O sa dai o gramada de bani .. si o sa-ti sune prost.

Decat sa dai 6 milioane pe vamp .. ia-ti un amp fender de 15-25 W pe care ai un singur ton de distorsion .. dar care suna. Asa pe Vamp o sa ai 100 de tonuri si nu o sa sune niciunul cum trebuie. Vamp suna mai prost decat un VST.. care il gasesti pe net.

Sunt de acord cu tine dar nu am bani sa imi iau un amp fender ca trece cu mult peste 5 mil si nici unu de 10w nu vrau ca nu am ce face cu el.Vreau si eu sa se auda mai tare.Daca o sa am bani o sa imi iau eu si un amp.De chitara ce parere ai?Eu zic ca pt clasa ei 10-12 mil este cea mai buna si mai buna decat orice Squier.Acum astept parerea ta de cunoscator.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.