www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Artist's gear


Elethan
 Share

Recommended Posts

da,foarte multi cum sunt si eu de ex :).nu pe bune acum,chiar lipsesc tone de chitaristi care de ex mie imi plac f mult,am vazut ca pe forum nu prea se asculta genuri dastea,voi cu shredu all the way,da mai sunt si alt gen de solouri :) mai smekere alea alea.in fine,daca faceti chestia asta,eu bag de ex la chitaristu de la queens of the stone age,nujtu cati au ascultat de la astia ceva,in afara de ce se da la tvu,dar sunt extraordinari.in fine,stima elethan ptr idee.cheers

Link to comment
Share on other sites

mai bumbacel mai,tare mi-a parut mie aia ca o amenintare,si nu o fa,ca imi pari amuzant.ma uit pe forumu asta de cand a inceput,si peste tot se pune accentu pe tehnica,si cateodata feeling,dar sa fie cu o tehnica buna in spate.contrar ideei ca un gagiu care poate shredui nu zice asta,eu fac referire la chesti un pic mai originale,nu doar atata game la viteza,arpegii la viteza.iar faptu ca miai raspuns ma face sa cred ca te-ai simtit atins in vreun fel.daca tu cauti un subiect de cearta,imi ai id-u de yahoo,te poftesc,dar nu pe forum.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Omule, ai inteles gresit...Sunt de acord cu tine, numai ca nu toti de pe aici sunt "shred all the way"(desi sunt unii intr-un asemenea hal, incat ne acopera pe astia, anti-shred)...:)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.