www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Festivalul National De Rock 2007 Galati


dani
 Share

Recommended Posts

Pe 30 noiembrie incepe festivalul de rock la galati.

 

In prima seara va presta Adi Manolovici in club S la ora 21

 

In a doua seara concert in Casa Veche...Trupa "Magnum Expres"(brasov)

 

Trupa "Y-GREC"(galati)

 

In a treia seara...tot in casa veche vor canta

 

Trupa "Datora"(iashi)

 

Trupa "GREENISH" (galati)

 

intarea va fi "Moca"....va asteptam incepand cu orele 20,cu voie buna si cu muzica si mai buna

 

Numai bine....Dani(Greenish)

Link to comment
Share on other sites

Pe 30 noiembrie incepe festivalul de rock la galati.

 

In prima seara va presta Adi Manolovici in club S la ora 21

 

In a doua seara concert in Casa Veche...Trupa "Magnum Expres"(brasov)

 

Trupa "Y-GREC"(galati)

 

In a treia seara...tot in casa veche vor canta

 

Trupa "Datora"(iashi)

 

Trupa "GREENISH" (galati)

 

intarea va fi "Moca"....va asteptam incepand cu orele 20,cu voie buna si cu muzica si mai buna

 

Numai bine....Dani(Greenish)

 

vom fi acolo :)

imi cer scuze ca atunci cand ati fost in iasi si-ati cantat in sundays, nu a putut sta decat vocalul pana la sfarsit ... restu ...skoala :) , de data asta va fi diferit :) venim noi la voi :(

 

,alex (Datora) (al' cu chitara) B)

 

Ms din nou pt. cabluri baieti ;)

ps chitara ta n-avea nimik....era cablu

Edited by arch)(angel
Link to comment
Share on other sites

asha e octombrie....l-am scris f repede fiindca ma grabeam sa ajung la repetitie...gresheala meaoricum...multzi stiu despre asta.miercuri magnum experience si y-grec...iar joi...datora si greenishChitara nu mi-a mai facut probleme...iar cablul l-am reparat cand am ajuns acasa...dupa ce am constatat ca elera de vinaBine ca nu am avut mult de suferit din cauza lui:)).Insa tre sa-mi schimb switchul ca m-a lasat cu ochii in soare la voi la iashi...si-a revenit dupa cateva minute dar ata e...se mai intampla.bine ca a ramas macar vocalul...a fost f sustzinator:)Ne vedem in carciuma la cantare.drum bun spre galati.salutari de la toata trupa:) :):) :(B);):1st::(

 

Imi cer scuze...in primul post am scris magnum expres...e de fapt "Magnum Experience"....sper ca nu am incurcat pe nimeni...mi=e sooooooomnnnnn :)

Edited by dani
Link to comment
Share on other sites

gataaaa.s-a terminat festivalul,au cantat toate trupele(in afara de cei de la magnum experience, care au anuntzat ca au o problema si nu ajung, in locul lor cantand cei de al kataff.

 

multzumim celor de la datora din iashi ca au raspuns invitatziei organizatorilor si ca au venit si au cantat aici in gl

 

ce sa mai zic:)..multzumesc in numele trupei ca am fost invitatzi sa luam parte la acest festival misto.sa speram ca se va tzine an de an

 

mie personal mi-a facut placere sa-i ascult si pe cei de la y-grec(mai ales)..si pe cei de la kataff si pe datora si pe adi manolovici...si nu in ultimul rand pe cei care au facut atmosfera si care au tzinut in aplauze toate trupele invitate.

 

multzumiri speciale celor care au sustzinut si aplaudat trupa GREENISH.

 

numai bine:)

 

astept sa deschidem subiectul si sa vorbim deschis ce a placut...ce nu a placut la acest festival...idei noi si tot ce se poate vorbi(berea o bem tot in casa veche :) :)

Edited by dani
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.