www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Scorpions In Romania


Guest wolverine
 Share

Recommended Posts

Guest wolverine

Lume, lume, se pare ca daca ma mai uit si la televizor din cand in cand, nu ma prostesc ci chiar mai aflu si lucruri interesante din cand in cand.

 

Scurt pe doi, Scorpions vine in Romania, si o sa tina un concert cu intrare libera in capitala culturala a Europei (Sibiu). Eu o sa incerc sa ajung. Cine mai vine? Eu zic ca merita (si daca cumva sunt oameni care se gandesc ca trebuie sa plateasca totusi transport si cazare, eu zic sa le considere drept biletul de intrare la concert...parerea mea)!

 

Si in caz ca e lume care considera ca e prea frumos sa fie adevarat, uitati si un link pentru convingere: http://www.sibiu2007.ro/ro3/detaliu_evenim...deveniment=2601

Link to comment
Share on other sites

Guest hetaira

purple`ul anunta un adevarat show, sa speram ca nu ne vor dezamagi. la scorpii se va ajunge sigur! a fo un an plin din pct asta de vedere, nume mari, prestatii mai mult sau mai putin pe masura. sa vedem ce mai urmeaza! :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Daca e cineva interesat de transport Bucuresti-Sibiu-Bucuresti (sau de pe traseu - Pitesti, R. Valcea), plecarea sambata, apoi Scorpions si intoarcerea duminica, mai am 3-4 locuri libere in masina, in ordinea inscrierilor si in functie de masa/volumul doritorilor, ca sa nu stam inghesuiti ;-). Cu cazarea se descurca fiecare pe cont propriu. YM: gabriel_mih sau 0722 445 361.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.