www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

vand Les Paul-Cimar


virgil
 Share

Recommended Posts

Guest cdaugustin

Salut,

 

te grabesti sau mai poti astepta vreo 3 maxim 4 saptamani?

 

te rog pune si niste poze. daca e fain il iau eu :)

 

later edit: am zarit pozele de pe celalalt edit. poti sa dai mai multe detalii: doze, cheite, butoane (marca. model)? thanks

even later edit: trebuie sa caut pe net despre modelul asta sa vad mai multe detalii inainte de a o cumpara evident :)

Edited by cdaugustin
Link to comment
Share on other sites

Salut,

 

te grabesti sau mai poti astepta vreo 3 maxim 4 saptamani?

 

te rog pune si niste poze. daca e fain il iau eu :)

 

later edit: am zarit pozele de pe celalalt edit. poti sa dai mai multe detalii: doze, cheite, butoane (marca. model)? thanks

even later edit: trebuie sa caut pe net despre modelul asta sa vad mai multe detalii inainte de a o cumpara evident :)

<da acela este.

<au fost schimbate:1.- butoanele de potentiometre cu unele originale de Gipson.

2.-inaltatorul cu unul original de Gipson.

3.-cheile au fost schimbate cu unele pe ulei(capsate).

4.-dozele sunt originale.

5.-case nou.

<pot sa astept pana pe01.12.05.

<dupa aceasta data plec in Germania.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

OFFTOPIC:

 

Virgile, nu mi-o lua in nume de rau, dar te rog frumos sa te straduiesti si sa-i spui "Gibson", ca ma zgarie ochiu'.Iti multumesc.

Link to comment
Share on other sites

OFFTOPIC:

 

Virgile, nu mi-o lua in nume de rau, dar te rog frumos sa te straduiesti si sa-i spui "Gibson", ca ma zgarie ochiu'.Iti multumesc.

 

SI MAI OFFTOPIC:

Bumbacule, exista niste copii de kãkat facute in INDIA care se numesc GIPSON. Deci, pana nu stii ce a schimbat omu', lasa-l sa scrie asa :)

Edited by malex
Link to comment
Share on other sites

SI MAI OFFTOPIC:

Bumbacule, exista niste copii de kãkat facute in INDIA care se numesc GIPSON. Deci, pana nu stii ce a schimbat omu', lasa-l sa scrie asa :)

 

are perfecta dreptate "bumbacul".Scuzele mele,Gibsonul este de neconfundat.

iar ptr. tine "malexule"(a nu se citi maleficul),baga bine ochiul la pozele din vechiul topic si convingete despre ce este vorba.

Nu cred ca indienii faceau asemenea chitari in anii "70.

astept comentarii.

Link to comment
Share on other sites

are perfecta dreptate "bumbacul".Scuzele mele,Gibsonul este de neconfundat.

iar ptr. tine "malexule"(a nu se citi maleficul),baga bine ochiul la pozele din vechiul topic si convingete despre ce este vorba.

Nu cred ca indienii faceau asemenea chitari in anii "70.

astept comentarii.

 

Virgile, te umflii degeaba... ca nu de chitara vorbeam; doar stii ca ti-am scris acolo ca e super misto chitara, chiar daca nu e Gibson.

 

Vorbeam de nume: exista si Gibson si Gipson.

 

Bafta

Link to comment
Share on other sites

Virgile, te umflii degeaba... ca nu de chitara vorbeam; doar stii ca ti-am scris acolo ca e super misto chitara, chiar daca nu e Gibson.

 

Vorbeam de nume: exista si Gibson si Gipson.

 

Bafta

 

multumesc ptr. urare,iar ptr.cei care cunosc ce inseama o chitara din anii 70 f.f. bine intretinuta le sugerez sa aleaga intre o copie de acum si asta care te unge la inima.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.