www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Aria Mac 57 Bk


Guest kozo

Recommended Posts

salut.mi-am cumparat in august o chitara electrica Aria 57 BK.sunt curios cam cat este de buna. eu sunt multumit de ea doar ca selectorul de doze.butonu ala mic ce se misca pe acel santz:P nu merge in prima pozitie doar dak tin de el apasat un pic, din cauza ca nu face bine contact,dar se rezolva. ce parere aveti despre ea? este ca cea din imagine. doar ca are 2 doze simple si una double-coil.in rest e ca cea de aici http://www.ariaguitars.com/int/03_products..._eg_mac_57.html

am cumparat-o de la M&C musical instruments timisoara :).

Link to comment
Share on other sites

salut.mi-am cumparat in august o chitara electrica Aria 57 BK.sunt curios cam cat este de buna. eu sunt multumit de ea doar ca selectorul de doze.butonu ala mic ce se misca pe acel santz:P nu merge in prima pozitie doar dak tin de el apasat un pic, din cauza ca nu face bine contact,dar se rezolva. ce parere aveti despre ea? este ca cea din imagine. doar ca are 2 doze simple si una double-coil.in rest e ca cea de aici http://www.ariaguitars.com/int/03_products..._eg_mac_57.html

am cumparat-o de la M&C musical instruments timisoara :) .

 

 

eu din poza vad ca are 2 doze duble... :) in rest sa o stapanesti sanatos..garantia ar trebui sa iti rezolve probl cu switchul..sa o canti cu drag

Link to comment
Share on other sites

multumesc :).are doua doze simple si una dubla, nu e chiar modelul din imagine este o mac 57 BK.dar nu am gasit poze cu ea pe net, doar mac 57, care e la fel doar difera prin doze.oricum multumesc. credeam ca poate stiti ceva rau despre firma sau model, de aia am pus topic-ul.multumesc :):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
Guest Brainwasher Vlad

inainte se numeau Aria Pro II si erau chitari chiar bunicele la banutii aia..dar era o chestrie...ca astia de la Aria stiu sa faca chitari la preturi mici si bune...dar dau un ban pe ea si atat merita...nu sunt chitari renumite...dar nici proaste...sunt ceva mai slabe decat mediocre....si mai auzeam din multe parti ca A.R.I.A. mai era nush ce societate ce facea chitari prin romania si chitari teapa dar nu cred k e vorba de Mac urile astea...plm ... mie numi plac sincer...nici una

Link to comment
Share on other sites

Guest Wierdguy

tie nu`ti merge ala...that means i`m lucky:D Mie`mi fugea potul de ton. Prenadez. Ahh, si atunci cand o sa`ti rugineasca si cand or sa se toceasca suruburile...aia distractie :X

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.