www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

reduceri de tomana la grosmann


Guest cri050871
 Share

Recommended Posts

Nou .... reduceri de toamna la Grosmann. Va asteptam si cu modele noi.

 

pai si in ce constau reducerile ? :) ca m-am uitat pe site si tot alea sunt preturile.

Apropo, Dean-ul ala, mai e in stoc ? Ca am vazut ca si Popa de la Trooper si-a cumparat un Dean la fel, si cred ca e ala de pe forum, pe care il vindea cineva :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cri050871

daca te uiti bine preturile au scazut cu 500000 la fiecare instrument.

Deanul de Truper este cel care a fost pe site si pe care l-a cumparat cineva si apoi l-a revandut lor la un pret mai mare.

daca te intereseaza iti mai pot aduce unul la fel.

Link to comment
Share on other sites

Guest Baumwolle

Cristi, scuze ca ma bag, dar nu vad cum au scazut preturile la fiecare instrument cu 50RON, din moment de Strat-ul ala tot 450 e...:)

Link to comment
Share on other sites

Guest cri050871

Salut

reduceri nu inseamna ca se fac la toate produsele ci doar la anumite la care vrem noi sa facem .Si asa Stratul este foarte ieftin , voi ce ati vrea ? moca???

Link to comment
Share on other sites

daca te uiti bine preturile au scazut cu 500000 la fiecare instrument.

Deanul de Truper este cel care a fost pe site si pe care l-a cumparat cineva si apoi l-a revandut lor la un pret mai mare.

daca te intereseaza iti mai pot aduce unul la fel.

Nu, nu sunt interesat pentru ca nu am bani :). Stiam ca Deanul ala a fost vandut aici cu 10 mil, oare cat de scump putea sa fie revandut ? :)

Oricum, e binevenita o ieftinire, chiar daca e de 50 lei :)

Bafta la vanzare !

Link to comment
Share on other sites

Guest cdaugustin

salut,

 

multam de reduceri :)

 

(cat despre Dean-ul ala nu se lauda vanzatorul ca e made in usa? sau doar se lauda ca suna mai bine decat o USA guitar... iaca ca nu am mai gasit topicul sa verific)

Link to comment
Share on other sites

Guest cri050871

Salut

da este made in USA, sau a fost ca nu mai este la noi acum, la fel este si acel BCRich, pe www.grosmann.ro se gasesc de vanzare si produse propri dar si aduse de afara,diverse firme.

La fel se poate comanda orice produs de pe siturile americane.

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.