www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Seven Lanseaza Primul Album


Guest arosulescu
 Share

Recommended Posts

Guest arosulescu

Medley din brishca // 6 piese care vor aparea pe AMORAL // nov 2007 // primul album SEVEN // Pre-mix version. Tour updates.

 

 

Aveti aici un mic purpuriu ... nu-i asa ... asa este :)

 

 

presteaza : dudu - voce

adi sardi ( de aici inainte, va canta in locul sau iohan hentz) - bass

nunu - tobe

liviu sorescu -clape (spaima chitaristilor ... era sa zic de pe rgc -pe album mai presteaza si sese si rojica )

io la chitara

doru nedelcu -chitara ( proaspat cooptat in gasca de makitori)

 

a... nu stim cu casa de discuri vom lucra ... suntem in negocieri

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

a... e una din piesele mele favorite ...dar nu va intra pe acest album ... ( nu stiu de ce dar asta ramane intre noi ... m-am mai certat odata cu dudu pe tema asta)

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

hehe .. ai umpic de dreptate ... nu stiu ce sa zic ... sunt cam oldscul baietii astia pe la cluj dar si receptivi la nou...pana la un punct. Probabil ca de aici pleaca similitudinile . Cat despre sorescu ... asta e elementu comun peste tot pt ca e lipsa mare de clapari la cluj asa ca ... tre sa presteze mai peste tot .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest arosulescu

salut Toni

n-am mai povestit de mult. Da Adi a facut un efort venind de la tim la cj ca sa traga albumul si l-a terminat intr-o zi ... eu am avut nevoie de 4 zile ...( as fi stat mai mult dar contorul banilor mergea... f***-i).

 

cU Promusic am terminat contractul asa ca vrem sa mai incercam si cu alta firma de booking si management. Cam asta e treaba in mare.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.