www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Proguitar


Guest telecaster

Recommended Posts

Guest telecaster

Salutare,

 

Stie cineva cum e cu precomanda la Proguitar?

Vreau sa iau o chitara ceva mai scumpa care nu e in stoc (nu e vorba de un squier made in koreea :) )

 

1. In cat timp se livreaza produsele?

2. Ce faci daca produsul are vreo problema?

 

P.S. Am mai cumparat de la Proguitar si mi se par foarte ok, insa nu am luat produse cu precomanda.

 

Mersi mult

Link to comment
Share on other sites

Guest telecaster
Un prieten a facut o comanda, iar dupa 3 luni de asteptare si intrebari saptamanale in magazin a anulat comanda. Era vorba de un amarat de pickguard si ceva accesorii. Avantajul e ca, daca vine comanda, poti sa ceri alta daca aia nu-ti place :)

 

 

Da, asta e o parte foarte buna - ca poti schimba produsul daca nu-ti place .... k doar nu e magazinul lui moshu' (btw ... mai traieste? )

Link to comment
Share on other sites

Si eu am comandat si a durat cam 3 luni... dar nu neaparat din vina lor, nu mai exista chitara in Europa in aceea perioada, a durat pana au adus la fender europe. Ah si m-au cam ametit cu pretul, mi-au spus un pret (mai mic), la magazin mi-au spus altul (mai mare) , in calculator chitara avea alt pret (foarte mare!!!), ma rog... Pana la urma a fost ok...Altfel sunt de treaba.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.