www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Magazin Nou De Instrumente Muzicale


CernoBill
 Share

Recommended Posts

Pentru cei care n-au aflat, s-a deschis magazinul de instrumente muzicale Symphony, situat in Piata Enescu din Brasov.Gasiti acolo o varietate de produse, dar se poate da si comanda pentru chestiile care nu sunt in magazin.Sculele sunt aduse din Ungaria in general, din cate am inteles.

E un lucru foarte tare ca se mai misca ceva in orasu' asta...doar doua magazine de muzica clar nu sunt suficiente.Acum mai avem si noi de unde alege :)

Noroc :)

Link to comment
Share on other sites

mai exact unde?(nu sunt din Brasov dar cunosc destul de bine orasul)

 

Piata Enescu...din Piata Sfatului intri intr-un gang situat pe langa KFC...in fine...e un gang mare si mergi drept inainte pana ajungi intr-o piata cu ceva banci aranjate in cerc, si in centru o fantanita arteziana.aia e...cauti p-acolo o usa cu un afis mare cu orarul magazinului Symphony :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest En1gma

Am fost,m-am uitat,e micut magazinul,dar a zis ca aduce orice in termen de 2 saptamani.Din ce am vorbit cu tipul,e din Odorhei si aduce cam orice piesa/instrument vrei.Erau cateva Ibanezuri , in rest produse unguresti,adica Vorson,Powerstate etc.

Totusi am o senzatie ca si asta va pune ceva adaos pe produse,ca se plangea ca numai spatiul ala micut e vreo 2000 E/ luna.

Din ce am auzit din surse sigure, la anul se deschid inca 2 magazine de instrumente in Brasov :)

Link to comment
Share on other sites

Am fost,m-am uitat,e micut magazinul,dar a zis ca aduce orice in termen de 2 saptamani.Din ce am vorbit cu tipul,e din Odorhei si aduce cam orice piesa/instrument vrei.Erau cateva Ibanezuri , in rest produse unguresti,adica Vorson,Powerstate etc.

Totusi am o senzatie ca si asta va pune ceva adaos pe produse,ca se plangea ca numai spatiul ala micut e vreo 2000 E/ luna.

Din ce am auzit din surse sigure, la anul se deschid inca 2 magazine de instrumente in Brasov :)

 

 

stiti dak au site?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.