www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Comenzi din germania


Guest fluffyone
 Share

Recommended Posts

Guest fluffyone

Pai se poate comanda, dar nu de la mine ce-i drept. Am sa vad daca prin noul transportator vom putea aduce si de la thomann (da, au preturi mai bune ce-i drept).

 

@cearny, din cate stiu eu Harley Benton e brand Thomann, deci inca nu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest fluffyone

Cu toate regretele aferente, si aceasta minunata oferta a luat sfarsit. O sa mai fac personal un drum de craciun si vin cu daruri multe, dar pana atunci nimic.

 

PS: Am 100E de la cineva si spre rusinea mea nu mai stiu de la cine.. Care esti?

Link to comment
Share on other sites

Guest fluffyone

Afacerea e incheiata exceptand o superoferta unica de craciun ca am eu ceva treaba prin germania. Imi voi permite totusi sa fiu selectiv asupra marfurilor cu volum mare pentru ca merg cu masina personala...

Link to comment
Share on other sites

Guest fluffyone

RESUBLINIEZ: Am 100 Euro la mine si nu stiu de la cine sunt. Stiu totusi ca i-am luat cu chitanta asa ca nu am nici un dubiu ca cineva ii va cere. II dau doar contra chitantei.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest fluffyone

Mare afacere n-a prea fost, nici nu prea se dorea a fi. Deocamdata nimic. Am rezolvat si cu suta aia de euro, imi cer din nou scuze proprietarului pentru ca a durat atat.

 

Daca o sa mai fie momentul o sa va anunt.

Link to comment
Share on other sites

Mare afacere n-a prea fost, nici nu prea se dorea a fi. Deocamdata nimic. Am rezolvat si cu suta aia de euro, imi cer din nou scuze proprietarului pentru ca a durat atat.

 

Daca o sa mai fie momentul o sa va anunt.

 

uff..:) erai mana cereasca daca faceai treaba in continuare!

Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.