www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Fanclub Grosmann


Guest anghelescu

Recommended Posts

oek dar cand va vad asa ca va puneti pe el si vb de rau naspha si alte chestii pm ti-ar place sa fii in locul lui? nu cred mai bine fii si u un om bun :)

 

Inteleg ca esti copil si nu ai idee de valoarea banului (pt ca n-ai muncit niciodata), da' mai gandeste un pic inainte sa scoti perla.

Ia gandeste-te la urmatorul lucru - i-am dat o suma de bani mai mare decat salariul mediu la nivelul Romaniei. Bani pt care am muncit.

Si ma trezesc ca una am vorbit cu el si alta a facut.

Ia zi, tu nu te-ai supara daca ai fi in locul meu ?

 

Asa ca scuteste-ma cu trasnai gen "fii un om bun". Si nu numai tu.

Si te rog sa nu imi raspunzi daca nu te simti capabil sa scrii corect in romana.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest septimiu_hm

aici ai mare dreptate. si te inteleg deplin. doar ca unii de pe aici exagereaza la anumite capitole. nu vreau sa ii tin partea lui nea' Grosu, ci sunt cateva chestii care ma deranjeaza... si prefer sa ma abtin, ca sa nu lungim discutia si sa ajungem iar la topicuri locked.

Link to comment
Share on other sites

Guest Superman
aici ai mare dreptate. si te inteleg deplin. doar ca unii de pe aici exagereaza la anumite capitole. nu vreau sa ii tin partea lui nea' Grosu, ci sunt cateva chestii care ma deranjeaza... si prefer sa ma abtin, ca sa nu lungim discutia si sa ajungem iar la topicuri locked.

 

+1

Link to comment
Share on other sites

Guest MrJackson
oek dar cand va vad asa ca va puneti pe el si vb de rau naspha si alte chestii pm ti-ar place sa fii in locul lui? nu cred mai bine fii si u un om bun :)

 

Tocmai am facut caca pe mine de ras... zici ca i-a furat bomboanele unui copchil de 3 ani, asa vorbesti. Poate nu stii ca "nea' Grosu" si-a luat ban pe aici de simpatic ce a fost. Cut the crap.

 

In alta ordine de idei, daca continua sa isi imbunatateasca lucrarile cum vad ca a facut-o in ultima vreme (din poze cel putin se vede o imbunatatire clara in finisaje) poate ma duc sa imi fac un custom la el.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Wickerman

Am si eu o intrebare totusi, de doua saptamani tot trec pe la atelierul din str. Drobeta si tot nu dau de dl Grosu. Stie cineva cand se va intoarce sau pe unde e plecat? :)

As vrea sa trec pe la el cu o chitara cumparata recent de la un user de aici de pe forum facuta tot de Grosmann si eventual sa-i fac o retastare. Asa ca voi reveni si cu un review si poate si sample-uri cat pot de curand.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.