www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Salutare si oferta


s0rin
 Share

Recommended Posts

salutare din parcare...sunt si eu nou pe aici, mare chitarist nu sunt ,de fapt al doilea caracter din nick reprezinta nivelul de cunoastere :) , eu sunt interesat in chitara acustica in special blues si eu cant fingerpicking deci fara pana..deocamdata sunt posesorul unei yamaha clasice cu corzi de nylon,( eram interesat de chitara clasica), dar sper sa o schimb in curand,

in alta ordine de idei , am doua dvd-uri instructzionale pt chitara, unul pentru blues incepatori si celalat pentru jazz incepatori, si ma ofer, daca este cineva interesat bineinteles, sa le trasform in fisiere wmv astfel incat sa le pot transfera la unul dintre voi in tzara si dupa aia va descurcati voi sa le dati mai departe., de la unul la altul. ma gandeam ca nu prea este acces in tzara la asa ceva si prinde bine unui incepator sa vada ceva practic.daca sunteti interesati dati si voi o veste .

sper ca in curand sa reusesc sa pun si eu un video pe ceva site sa ma vedeti si pe mine zdraganind... :) .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.