www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Schecter La Mc Music


Guest cooasha
 Share

Recommended Posts

@Blackthorn:tocul ala nu e facut de Adam Hall,ci de niste chinezi de la o firma "Wings",si daca am cumpara un container de 17 ft de aemenea toace,ar costa 8 dolari americani bucata.Am cateva asemenea tocuri.

@ malex:toc de Gibson orijinel,cu blana neagra,costa 255 de euroi.Nu mai am nr tau de telefon,fa bine si da-l pe PM sau suna-ma.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

S-au redus preturile definitiv la toate modelele si sunt cele afisate pe site. C1 Classic e doar pe ANTQ (cea mai misto culoare dupa parerea mea)

Va anunt, cu durere-n suflet, ca nu-i adevarat! Cica a durat doar o luna marele sold-out. Si preturile de pe site nu s-au modificat niciodata! :)

Dati in continuare peste 1000 de coco pe un C1 Plus sau C1 Elite, care costa 550$, respectiv 600$ in State. :)

Link to comment
Share on other sites

Va anunt, cu durere-n suflet, ca nu-i adevarat! Cica a durat doar o luna marele sold-out. Si preturile de pe site nu s-au modificat niciodata! :)

Dati in continuare peste 1000 de coco pe un C1 Plus sau C1 Elite, care costa 550$, respectiv 600$ in State. :)

Chiar acum am verificat preturile de pe site:

C1 Plus - 2200 RON, socoteala imi da mie cam 700 EURO, sau gresesc? :)

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum am verificat preturile de pe site:

C1 Plus - 2200 RON, socoteala imi da mie cam 700 EURO, sau gresesc? :)

Am mai mentionat, in State preturile afisate in magazine sau pe diverse site-uri, sunt fara taxe ( asta deoarece taxele difera de la stat la stat ). Intradevar taxele sunt mai mici decat TVA-ul aplicat in Europa. Pentru o comparatie corecta, verificati preturile din USA cu preturile de oriunde din Europa dar fara TVA.

Edited by Calin
Link to comment
Share on other sites

Am mai mentionat, in State preturile afisate in magazine sau pe diverse site-uri, sunt fara taxe ( asta deoarece taxele difera de la stat la stat ). Intradevar taxele sunt mai mici decat TVA-ul aplicat in Europa. Pentru o comparatie corecta, verificati preturile din USA cu preturile de oriunde din Europa dar fara TVA.

OK, mea culpa, Calin. Trebuia sa ma documentez inainte. Oricum, la mine "coco" inseamna dolari, dar ai dreptate: un C1 plus in Europa tot 700 de euro costa (adica 965$), pe cand un C1 Classic costa 800 de euro (1100$), adica mai scump cu 100$ decat la voi, si asta fara transport. Niciodata n-o sa ma obisnuiesc cu diferenta de preturi intre State si UE. :)

Eh, atunci nu-mi ramane decat sa mai strang la ciorap...Cumpara careva un Damien? :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.