www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

No Comment ?


Guest Bloodimir
 Share

Recommended Posts

Dude, eu ti-as da, dar nu ar conta. Problema este ca tu faci o greseala pe care o fac toti care incep sa cante shredding. Soloul pe care vrei tu sa-l faci se face doar atunci cand ai siguranta ca poti nimerind fiecare nota clar, la un anumit tempo. La tine suna ca si cand ti-ai misca mana foarte repede pe grif, sperand nimeresti macar o parte din note. Probabil ai putea impresiona astfel pe cineva care habar n-are ce-i aia chitara sau solo, dar...

 

In loc sa incerci sa impresionezi prin ceva ce nu poti face corect, de ce nu te-apuci tu mai bine sa inveti sa canti chestii mai lente BINE mai intai, si sa inveti teoria calumea? Ca sa nu mai zic ca ce ai trimis tu reprezinta epitomul ignorantei, n-are nici un ritm si nici o noima, de-abia se aude chitara aia iar efectul te zgarie pe creier. Sper ca ai inteles.

Link to comment
Share on other sites

Ai cerut o parere obiectiva si ti-a fost data.Bine Malex!!! :)

 

Eu nu inteleg ce-ai vrut sa canti acolo, seamana o bucata cu ceva Caprice.In rest nu se prea intelege ce canti.Spor la studiu!

 

 

+ ca sunetul e mai mult decat infect..poate ca pe o inregistrare mai acatari feedback-ul ar fi fost altu'...desi nu cred...oricum nu cred ca e de bine sa faci pe viteazu...chiar si cand e cazu..lasa sa te laude altii nu te mai lauda singur ca uite ce iese:P...PAREREA MEA...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.