www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cititi Va Rog


necu'
 Share

Recommended Posts

nu mi se pare corect ca am primit warn pt ca am dat spre vanzare un obiect si un moderator care s-a crezut "dashtept" a venit si si-a dat cu parerea ca de fapt vezi doamne obiectul ala nu face chiar ce scrie in specificatii..astfel moderatorul ala a incalcat regula ca pe un forum de vanzari si cumparari..se adreseaza doar cei interesati..si nu se face in threadul ala polemica pe baza unui offtopic care mie mi s-a parut exagerat..mai ales ca vine din partea unui moderator..si faza cu insulta gratuita ..e cam deplasata..in fine..rusinica..

Link to comment
Share on other sites

ideea e in felul urmator....nu ti-am cerut sa te justifici in fata mea..iti cer sa te justifici in fata membrilor de pe forum..pt ca ai facut un abuz de "functia" pe care o ai (citandu-l pe dl mr Jackson) si sunt perfect sigur ca nu erai interesat..altfel nu ma luai cu vrajeli ca sa imi arati tu ca de fapt vezi doamne stii exact cat tine bateria ..eu nu consider ca m-ai intrebat ceva despre produsul respectiv ci ca m-ai provocat cu scopul de a arata ca de fapt eu mint si trag teapa si bateria aia tine 2 ore..in fine..iata linku pentru cei curiosi.....

 

http://forums.rgc.ro/index.php?showtopic=13153

 

rog sa imi fie retras warnul pe motiv ca a fost dat nejustificat..doar din cauza ca moderatorul s-a simtit jignit..pt ca i s-a spus sa bage comenturi idioate in alta parte ca nu stie despre ce vorbeste...rusine, rusine, de 3 ori rusine..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Domnule, eu consider ca avertismentul ["warnul"] este justificat. Ce spui cu "mucii" aia este sub nivelul pe care il asteptam cu totii de la rgc-isti. Uneori se posteaza o multime de lucruri cel putin puerile, dar macar intr-un stil civilizat. "Parerea mea", am incheiat citatul.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.