www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Blackstar Id Core 20


Recommended Posts

Pret: 400 RON
Localitate: Timisoara
Contact: PM
Stare: Foarte buna/Ca nou
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vand Blackstar ID Core 20W Widestereo

 

Este un amplificator destul de versatil, sunt unic proprietar, a fost achizitionat din Anglia, deci cine il cumpara o sa aibe nevoie de adaptor de priza <_<

Urechile mele neexperimentate pot spune ca se aude stereo-ul destul de bine , zici ca se plimba delay-ul si reverb-ul prin camera. :))

Chiar o sa fie nevoie de adaptorul ala de priza dat fiind faptul ca nu are un cablu de alimentare oarecare. Imagini pentru blackstar id core 20 power supply

 

Imagini pentru blackstar id core 20

Imagini pentru blackstar id core 20

Are 6 moduri de amplificare plus 3 categorii de efecte a cate 4 efecte fiecare categorie. 

Poti scoate un sunet destul de decent. Nu are decat un buton ISF (un fel de buton de ton) care tine de EQ. 

Daca e neaparat nevoie de o modificare a EQ-ului mai amanuntita exista un program pentru PC. Avand USB-ul (pe care il includ deasemenea, daca vand amplificatorul nu mai am ce face cu el) face ca ''jucatul'' cu controalele sa fie mai complex. In sensul ca pe amplificator ai cateva butoane si in program ai 50. 

 

Imagini pentru blackstar id core software

 

Si cam asa ar arata programul despre care vorbeam mai sus.

 

 

In concluzie pretul in magazin a fost de £127 ( ~671 lei)

 

Vreau 400 lei, nu negociez. Nu am in ce sa il transport din pacate, cutia lui este pe alta planeta. 

Deci prefer sa ma intalnesc cu cumparatorul pentru a asigura si proba amplificatorului. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.