www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Stu Hamm


Alex_Strat69
 Share

Recommended Posts

Tocmai am terminat de vizionat DVD cu Satriani Live in SF si am observat ca Stu Hamm (basistul) e huiduit , si dupa solo-ul sau si la final ( dupa ce canta Surfing with the Alien ) . Apoi mi-am adus aminte ca si pe un G3 , cel cu Eric Johnson parca , s-a intamplat la fel .

 

Mi se pare destul de dubios , mai ales ca la un concert Satriani nu e acelasi public ca la un concert Metallica , Motorhead etc.

 

Si nici nu prea mi se pare un ca e genu de instrumentist care ar fi dat rateuri . Stiti careva de ce ?

Link to comment
Share on other sites

Tocmai am terminat de vizionat DVD cu Satriani Live in SF si am observat ca Stu Hamm (basistul) e huiduit , si dupa solo-ul sau si la final ( dupa ce canta Surfing with the Alien ) . Apoi mi-am adus aminte ca si pe un G3 , cel cu Eric Johnson parca , s-a intamplat la fel .

 

Mi se pare destul de dubios , mai ales ca la un concert Satriani nu e acelasi public ca la un concert Metallica , Motorhead etc.

 

Si nici nu prea mi se pare un ca e genu de instrumentist care ar fi dat rateuri . Stiti careva de ce ?

 

nu, nu este huiduit

lumea striga "Stu, Stu, Stu...."

si asta-ti da impresia de huuuuuuuuuuu

:)

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

am avut mereu discutii cu baietii cu care cant pe tema vestimentatiei ... am tot incercat sa le explic ca nu are legatura haina cu cantatau ... raspunsul lor a fost mereu legat de stu ham ... este huiduit ca se imbraca ca dracu .. adica vine cu salvarii aia scurti si vezi doamne ar fi o lipsa de respect pt public... asta e versiunea pe care o stiu io ... din cate am vaz nici nu mai canta cu el ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.