www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Intamplari Care Merita Relatate


Radu i
 Share

Recommended Posts

La un moment dat am avut la vanzare un Schecter C1 Classic, la un pret excelent (nevoie de bani). Neck-thru-body, string-thru-body, chei Grover. Vine un tip tocmai din Bistrita parca, special ptr chitara, se apuca sa o acordeze si dupa 10 minute zice ca se dezacordeaza rau si nu poate fi acordata, ca nu sta deloc acordata. Si n-a mai luat-o....

 

Era o vorba: prostia se plateste :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Distorsed

poiah cand un " chitarist " a inceput sa cante Burzum - War de la tasta 5 si cand a ajuns la capat mi-a zis ca nu-i ajunge grifu'.... :(B) ...acelasi tip a zis ca se apuca de cantat Harmonic Black Metal... :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

am avut o groaza de experiente deja-vu, gen visam un clovn si ziua urmatoare ce sa gasesti pe strada? un clovn, bineinteles. apoi a mai fost un caz cand am visat poze pe care un tovaras mi le-a aratat ziua urmatoare, eu am zis ca "nu mi le-ai mai aratat odata?" si el a zis ca nu ca erau din ziua respectiva.

oO...

Link to comment
Share on other sites

Guest cooasha
am avut o groaza de experiente deja-vu, gen visam un clovn si ziua urmatoare ce sa gasesti pe strada? un clovn, bineinteles. apoi a mai fost un caz cand am visat poze pe care un tovaras mi le-a aratat ziua urmatoare, eu am zis ca "nu mi le-ai mai aratat odata?" si el a zis ca nu ca erau din ziua respectiva.

oO...

La faza cu clovnul pe care l-ai visat......Freud sa te inteleaga! Mie nu i-a dat prin gand sa visez un clovn...

Link to comment
Share on other sites

Guest Sylviu

eram cu prietena mea cea mai buna in metrou, si ea tocmai imi povestea de cum are ea un feeling k prietenu ei o insheala.. si isi pune mainiile in cap si zice : doamneeee, da-mi un semn.. si in fatza noastra cine era ? Ernest de la "tradati in dragoste" :)

 

si pe seara a primit o poza cu prietenu ei cum se saruta cu alta :)

Link to comment
Share on other sites

eram cu prietena mea cea mai buna in metrou, si ea tocmai imi povestea de cum are ea un feeling k prietenu ei o insheala.. si isi pune mainiile in cap si zice : doamneeee, da-mi un semn.. si in fatza noastra cine era ? Ernest de la "tradati in dragoste" :)

 

si pe seara a primit o poza cu prietenu ei cum se saruta cu alta :(

:) :)

cat despre clown, ziceam la modu general, de genu visam un caine dalmatian cu capu negru, si ziua urmatoare ce sa vezi??? un caine dalmatian cu capu negru, logic...

Link to comment
Share on other sites

Guest radioman
:) :)

cat despre clown, ziceam la modu general, de genu visam un caine dalmatian cu capu negru, si ziua urmatoare ce sa vezi??? un caine dalmatian cu capu negru, logic...

 

Ce dalmatian ciudat... :)

 

Iar la capitolul cu clovnul...am 2 intrebari, care ar putea sa lamureasca Freudian problema.

Clovnul era de sex femeiesc sau masculin?

Avea baloane de alea lungi din care facea figurine?

Edited by radioman
Link to comment
Share on other sites

clovni? eu am visat de doua ori clovni, cand eram mica. intr-un vis, toti membrii familiei mele erau imbracati in clovni, si in visul pe care mi-l amintesc mai bine, eu stateam pe fundul unui butoi gol, cu o pereche de chiloti verzi, iar sus vedeam niste clovni care ma priveau

 

oh, vise... :)

 

a mai visat cineva clovni?

Link to comment
Share on other sites

Guest cooasha
clovni? eu am visat de doua ori clovni, cand eram mica. intr-un vis, toti membrii familiei mele erau imbracati in clovni, si in visul pe care mi-l amintesc mai bine, eu stateam pe fundul unui butoi gol, cu o pereche de chiloti verzi, iar sus vedeam niste clovni care ma priveau

 

oh, vise... :)

 

a mai visat cineva clovni?

mmmm, incerc sa gasesc semnificatia psihologica a faptului ca perechea de chiloti visata avea culoarea verde..... :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.