www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Se vand urmatoarele


Recommended Posts

Pret: 0 RON
Localitate: Bucuresti
Contact: 0730027267
Stare: Uzura normala
Accept schimburi: Nu accept schimburi

Salut. Se vinde tot ce se gaseste in poza. 

Tech21 SansAmp Liverpool: 500 RON. Pedala este ca si noua, am folosit-o la cateva concerte. Nu are niciun defect.

MXR Phase90: 170 RON. Pedala are uzura moderata. Functioneaza perfect.

BOSS DD-7: 400 RON. Uzura moderata, functioneaza perfect. Una din cele mai versatile pedale de Delay pe care le-am folosit. 

EHX Booster LPB-1: 130 RON. Este ca si noua, fiind cea mai recenta achizitie. Am folosit-o la cateva concerte. Pusa dupa distors, pedala este perfecta pentru a fi folosita in contextul unui solo. Da un boost considerabil de volum conturand subtil tonul.

Marshall JH-1: 140 RON. Uzura moderata. Este un distors foarte bun pentru pretul ei. Am reusit sa scot din ea tonuri mai mult decat decente, de la Overdrive pana la distorsuri high gain, aproape de zona metal.

Bearfoot FX Dyna Red Distorstion: 450 RON. Este in stare foarte buna. Am cumparat pedala de la Florin Giuglea si am folosit-o ca distors principal tot anul 2017. Pentru cei care nu cunosc brandul, este o pedala Boutique construita din materiale extrem de bune. Este in ziua de azi cea mai buna pedala de distors pe care am detinut-o. Poate fi considerata un Marshall in a box, dar prin knobul de ton se pot obtine o varietate de frecvente pentru orice context muzical.

https://www.bearfootfx.com/store/overdrives/dyna-red-distortion-classic-3-knob/

Dunlop Crybaby Wah GCB-95: 220 RON. Pedala este uzata. A fost wah-ul meu principal timp de 6 ani. Este in stare perfecta de functionare.

Mooer Spark Distortion: 100 RON.Uzura moderata. O pedala de distors care suna peste marimea ei. A fost cumparata la mana a doua acum 3 ani. Nu am folosit-o mai mult de 5 concerte. Poate fi folosita ca Overdrive sau un distors decent.

Artec Powerbrick SPB-8: 140 RON. Uzura moderata. Este o sursa de putere decenta. A fost folosita ca sa alimenteze toate pedalele de mai sus si nu am avut niciodata probleme. Vine cu adaptorul original, care din pacate, este peticit. Cu toate acestea, functioneaza in continuare perfect, fara nicio problema.

GATOR G-tour Pedalboard-LGW: 800 RON. Este destul de uzat. Il folosesc de 3 ani si si-a facut perfect datoria de a-mi proteja pedalele. Pedalboardului ii lipseste un maner, dupa cum vedeti in poza cu pedalele. De asemenea, ii lipseste o garnitura din cauciuc pe post de picior.

http://gatorcases.com/products/guitar/pedal-boards-and-stands/g-tour-pedal-board/large-pedal-board-w-wheels-g-tour-pedalboard-lgw/

In cazul in care se vrea achizitionarea intregului pachet, pretul este de 2600RON.

B1AA984E-D915-4D91-98A4-51362D247BD0.jpeg

9C514E4C-2A24-4739-A193-1F23211D8A03.jpeg

4B6B794E-98B5-419E-989D-8220C1209A8F.jpeg

2136E7CF-92B1-4F11-940B-AFE5100F3645.jpeg

E827CA02-5263-4C47-B123-BAF95A5410FD.jpeg

E639C0C7-A9A9-48C6-BE64-EAED718A6D3D.jpeg

C68F0D2D-C9FD-48D0-9AC9-4E7967FAA1B9.jpeg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.