www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Provocare electronisti!!!


andrei1992
 Share

Recommended Posts

Salutari colegi de breasla!

Am o mica mare problema la un procesor de efecte Line6 HD300, l-am plimbat pe la cativa electronisti, l-am trimis inclusiv la service-ul oficial Line6 din Romania unde evident ca am avut neplaceri si l-am primit mai stricat decat inainte si dupa 2 ani si ceva strange praf in continuare.

Aici am un video vechi dar cam tot asa arata problema si acum:

 

Pentru alte detalii puteti sa intrebati.

Daca va bagati sau stiti pe cineva care vrea sa incerce, il trimit pe banii mei (evident) si il pot lasa timp nelimitat sa va uitati in el cand si cat si cum vreti.

 

Multumesc mult!!!

Edited by andrei1992
Am pus postul initial gol din greseala
Link to comment
Share on other sites

solutia e ca sa dai la vanzare pt. piese din pacate ,slabe sanse de reparare.....am avut si eu un digitech gnx 3000 si s-a dus ,,l-am plimbat peste tot,nimic  In Budapesta s-a zis ca trebe schimbata placa de baza dar era mai scump decat alt  procesor S,H, normal tot gnx.asa ca l-am pus in pensie si am luat alt Digitech ,asta e perfect si acuma dar tot va merge in pensie ..s-au schimbat vremurile intre timp,,,nimeni nu are schema pt. el si poate nici piesa dar mai mult nu au stiinta pt. el asta nu e TV. Samsung...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.