www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

care esti din pitesti?


Guest anghelescu

Recommended Posts

Guest doru punkistu'
...mda.....unde faceti repetitii?ce cantati? sunt curios si eu :) bafta

ba asta, am fost d colind impreuna, q vladimir, q doom! eu eram ala q voce d preot:)) dar aici facem schimb d chitara, nu discutii!

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu
eu sunt din pitesti dar stau in buc acum.. mai trec din cand in cand cate un weekend prin Dark :)

tare....eu frecventez hush-u :)

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu
ba asta, am fost d colind impreuna, q vladimir, q doom! eu eram ala q voce d preot:)) dar aici facem schimb d chitara, nu discutii!

tu..esti...ala.... :)

 

hmmm..tu punkist mah?

 

in..fine.bafta

 

si te rog eu mult...scrie cuvintele intregi, aici nu esti pe mIrc. nu prea sunt bagati in seama astia care scriu asa ca tine si daca sunt .... nu o sa primeasca laude :)

 

bejan sau tzepesh ( ala cu broasca) iti spun ceva? :(

hmmm...nu :)

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu
si eu sunt din Pitesti, da nu cred ca ma stiti :) , eu una nu va stiu :)

Invata careva in Zinca? :)

doru ala cred ca invata in zinca....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest Sylviu
Era o bodega acum cativa ani prin centru undeva intr-un subsol cu multi roaceri si muzica cel putin dubioasa. Tanita parca ii zicea... sau ceva de genul asta. Mai e?

Dark asta pe unde vine ca si asta imi suna cunoscut ?

 

 

probabil vorbesti de Tipsy, s-a inchis demult k cik i-au prins pe unii cu droage p'acolo. mai era Tantza care si el s-a inkis cam in decembrie. doar Dark si Hush-u au mai ramas, unde nu e mereu rock :)

cum cobori scarile de la Zinca, faci stanga si mergi vro 2 min si ai ajuns in Dark :)..

Edited by Sylviu
Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu
Ca sa ajungi la Darc urci pe o scara. Are si terasa. Dar ieri am auzit niste muzici gen Suie Paparude and something. Bleah! Dar e fain inauntru. :)

hmmm daca vrei galagie ...si etc te duci in dark, daca vrei ceva mai select cu muzica mai incet in care poti sa te relaxezi cu prietenii la o berica ..sau poate ceva mancarica...mergi in Hush. :) PAREREA MEA

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.