www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sala Repetitii Bucuresti


ilun
 Share

Recommended Posts

servus lume, cautam inca o trupa cu care sa impartim sala de repetitii, locatia este str. Austrului, zona Foisorul de foc / Hala Traian, este un spatiu generos la ~40mp gata dotat cu tot ce trebe adica 2xPeavey Valveking heads + 2xcaburi Marshall 4x12, Ashdown + cab pt bas, tobe Pearl Target si un PA capabil sa bubuie si cea mai surda ureche (mixer Mackie, crossover, comp/limiter DBX etc ) 

Preferam o trupa care sa plateasca partea ei lunara de abonament dar acceptam si trupe cu ora, la scorul de 25ron/h . Abonamentele se negociaza dar ca idee se fac reduceri substantiale gen 2 rep pe saptamana inseamna o suma de ~300 ron lunar. 

 

revin cu poze , pt mai multe informatii etc putem vorbi aici sau ma gasiti la 0732 044 094

cius

Edited by ilun
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Salutare. Am fi noi interesati de aceasta oferta, dar as vrea sa discutam mai pe larg apropo de orele la care am putea repeta (noi nu suntem disponibili decat in weekend-uri seara deoarece lucram pe ture separate, unii pe seara, unii pe zi). Lasa-mi te rog frumos un pm in caz ca mai e valabil anuntul si ne auzim la un telefon.

 

Multumesc frumos!

Edited by Scryer414
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.