www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Chitarist, Caut Trupa!


vaxe
 Share

Recommended Posts

Salut,

 

Cum spune titlul, caut o trupa de preferat de coveruri, dar merge si compozitie, in cazul in care nu este la inceput de drum! Orice stil posibil, de la bluesrock, heavy,  la doom, gothic, symphonic, alternative (inclusiv, folclor, lautareasca, manele, etc). Am ceva experienta (20 de ani), scule, 38 de ani, aud bine, am tehnica buna, improvizez, prelucrez, etc ... (ma rog, cam tot ce poate face un chitarist ...). Mai jos cateva link-uri, unde pot fi vazut, auzit.

https://www.youtube.com/watch?v=7quKkczEh5c



In ultimii 3 ani am activat in trupa Electric Zebra, care din pacate si-a suspendat activitatea, din diverse motive ... .

Altfel, nu cant pentru bani (nu-mi castig existenta din muzica), dar tratez  (si cer la randul meu) seriozitate maxima in orice proiect.

Atentie!  Nu caut trupe la inceput de drum, trupe care nu vor sa iasa din sala de repetitii, trupe ce au in componenta oameni care doar vor sa piarda timpul pe la sala de repetitii, sau (cel mai rau) oameni care amana repetitiile pe motive puerile (gen: nu ma lasa gagica, nevasta, amanta, sau care pur si simplu, nu au capacitatea da a-si aloca suficient timp pentru asa ceva, si care considera ca au tot dreptul sa-si incurce colegii cu astfel de situatii ... )

A, nu sunt mercenar, adica nu caut n-shpe proiecte, ci doar unul singur in care sa ma implic si sa iasa treaba buna!

 

Multumesc,

 

Numai bine!

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.