www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Vand Korg Full Option Aranjat


Salvez Planeta
 Share

Recommended Posts

Pret: 0 RON


Localitate: Bucuresti


Contact: 0761067149


Stare: Nou

Accept schimburi: Nu accept schimburi

Vand sintetizator monofonic cu tonuri unicat. Am si card la ea .Tonurile sunt in toate cele 3 banci. A,B si C(CARDUL) . Aranjez si alte clape cu tonuri unicat in Romania. Kronos, M3,alte modele de la Korg.Mai jos este un demo cu cateva tonuri de pe sintetizator.

http://www.dailymotion.com/video/x2ghcuv_korg-prophecy_music

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

asa este .dar cardul costa, tonurile costa . eu numai pe un set de 32 de tonuri de la basari am dat 130 de dolari plus inca 3 bancuri cu 50 de euro luate impreuna . 800 de euro nu este batut in cuie ,se mai negociaza ceva . Poate cine o doreste nu vrea cardul ,sa nu vrea tonurile. eu stiu?!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...

Eu stiu ca fiecare cere cat vrea, dar ia-o ca pe un sfat. Pretul pentru aceasta clapa este in jur de 300 de Euro, iar in jur de 500 gasesti Korg Z1 care e un Prophecy polifonic.

In romania doar Adrian Minune mai are unul cu tonuri incarcat . De-asta si cer banii astia, Adrian nu are cardul de tonuri la el si nu cred ca are nici toate tonurile care le am eu . Stiu sigur ca Adrian are acasa un prophecy cu tonuri . Nu tinea Adrian degeaba un syntetizator de-asta si mai ales daca nu suna bine cu tonurile bagate.Cu ce vine din fabrica sigur nu avea Adrian .Clapa asta ,la ce tonuri are pe ea, este bijuterie.Fac pariu ca daca ar stii lumea ca Adrian are clapa asta si daca ar auzi cum suna cu tonuri pe ea, nu ar ai canta prea multi lautari cu M3 sau Kronos. Ar canta pe Prophecy .Dau si tonurile separat ,cu 200 de euro tot ce am eu in clapa. 64 in A 64 in B si inca 64 in C, pe card

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Garantat nu mai are nimeni in Romania tonurile care sunt pe ea. Pretul ramane neschimbat .

Clapa, card de tonuri, husa korg originala, cablu de alimentare, cablurile mono de statie .Si toate cele 4 bancuri de tonuri pe care le detin pe un stick,plus banca de tonuri originala care a fost in ea ca am schimbat toate tonurile din memorie . In ea sunt doar 3 bagate ,alese din cele 4 bancuri . Pret 800 de euro

2uhyi41.jpg

nfffx4.jpg

rt11l5.jpg

Edited by Salvez Planeta
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.