www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Anunt: Caut Oameni Pentru Infiintarea Unei Formatii


Pit
 Share

Recommended Posts

Salut!
Numele meu e Petre, caut oameni pentru infiintarea unei formatii. Eu cant putin la bass si la chitara, am cantat periodic prin diverse proiecte muzicale si formatii in ultimii 20 de ani. Influentele mele sunt variate: punk, rock, blues, trupe si artisti precum: Stooges, MC5, Clash, Fear, Misfits sau Soundgarden, Nirvana, Smashing Pumpkins, Audioslave sau John Fogerty, Nick Cave, Iggy Pop, Henry Rollins, etc. Vreau daca e posibil, sa gasesc alte persoane in Bucuresti cu care sa alcatuim o trupa si sa cantam (exersam, repetam, compunem, etc.) periodic pentru distractie si ca pasiune in primul rand. Pot fi contactat aici sau la 0737665025.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Salut!

Numele meu e Petre, caut oameni pentru infiintarea unei formatii. Eu cant putin la bass si la chitara, am cantat periodic prin diverse proiecte muzicale si formatii in ultimii 20 de ani. Influentele mele sunt variate: punk, rock, blues, trupe si artisti precum: Stooges, MC5, Clash, Fear, Misfits sau Soundgarden, Nirvana, Smashing Pumpkins, Audioslave sau John Fogerty, Nick Cave, Iggy Pop, Henry Rollins, etc. Vreau daca e posibil, sa gasesc alte persoane in Bucuresti cu care sa alcatuim o trupa si sa cantam (exersam, repetam, compunem, etc.) periodic pentru distractie si ca pasiune in primul rand. Pot fi contactat aici sau la 0737665025.

Mi-ar face mare placere sa fac parte din acest proiect, Cu deosebit respect, Ionel. P.S. nr.meu este. 0724464091

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pai si? Mai vrei sa-ti faci?

 

Clueman, faptul ca tot dau bump la topicul asta ar trebui sa fie un indiciu.

 

In cazul in care nu este evident, da, mai vreau sa imi fac formatie. Caut oameni pentru alcatuirea unei formatii si pana in momentul asta nu am gasit persoanele necesare. Nu s-a aratat nimeni interesat mai mult de un cate un reply pe forum. Am nevoie de tobosar in primul rand, apoi voi putea trece la jam-uri si cautari pentru celelalte instrumente.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.