www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Ibanez V50Njp-Nt


Teddyuskin
 Share

Recommended Posts

Pret: 350 RON


Localitate: Bucuresti


Contact: aici


Accept schimburi: Accept schimburi

Vand o chitara acustica Ibanez V50NJP, culoarea natur. Am cumparat-o deoarece doream sa invat sa cant la chitara, dar timpul nu mi-a permis. A stat mai mult in cutie decat in bratele cuiva, deci nu este foarte utilizata. Se aude foarte bine, are actiune mica, iar corzile sunt Dunlop Zakk Wylde. Prezinta mici zgarieturi, putin vizibile.

In pachet intra: cutie, husa, strap, acordor, pene, manualul de instructiuni si, desigur, chitara.

 

Este perfecta pentru incepatori sau pentru cei care au nevoie de o chitara acustica pentru repetitii sau drumetii!

 

Pret negociabil!

 

Schimb doar cu Ipod classic de minim 120GB!

post-31030-0-33143100-1413053077_thumb.jpg

post-31030-0-59470500-1413053077_thumb.jpg

post-31030-0-87553700-1413053077_thumb.jpg

post-31030-0-10174300-1413053078_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Salut ! La schimb cu o claviatura MIDI keyboard controller Behringer UMX61 nu vrei ? Are 5 octave, se conecteaza la calculator prin USB, o poti folosi pentru a-nvata sa canti la clape, sau pt. a compune muzica, cu ajutorul unor soft-uri specifice, gen Cubase, Fruity Loops, Cakewalk etc.... E ca noua, functioneaza perfect, am folosit-o doar de cateva ori. Nu e tzeapa, fac demonstratie oricand. Cand am cumparat-o, m-a costat vreo 750 de lei... Daca esti interesat, da-mi un private message aici, sau un apel la 0773803676 . Mersi, si scuze, daca te-a deranjat propunerea mea !

Link to comment
Share on other sites

Mersi pt. raspuns ! Poate cunosti pe cineva care cauta asa ceva, si sa ma recomanzi ? Poate un copil care vrea sa invete sa cante la clape ? E cea mai ieftina alternativa: conecteaza clapa prin USB la calculator, alege un instrument (timbru) din bank-ul GM pe care-l are orice PC, si canta ! Pt. un copil, mai las din pret !

Multumesc inca o data pt. atentie !

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.