www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pedala Boss "turbo Distorsion Ds-2"


Recommended Posts

Salutare!


 


Desi am aceasta pedala pe forum la schimb cu un tuner de picior, ma vad nevoit s-o bag si la vanzare deoarece se pare ca nu prea se magasesc astfel de tunere ori chitaristi care sa se desparta de asa ceva, multi avand la procesor... Plus ca am observat ca in ultimii ani se merge pe ideea de "tuner - clips", dar asta este alta poveste.


 


Revenind la subiectul anuntului...


 


...se vinde o pedala Boss "Turbo Distorsion DS-2". Se poate obtine lejer un sound gen AC/DC, DlO... dar si lron Maiden, Judas Priest, Megadeth  sau altele (si functie de chitara). Nu-mi foloseste deoarece 80% din timp sunt basist. Pe scurt aceasta sta degeaba si n-am ce face cu ea.


 


Demo:



 


Pedala se poate vedea in zona Timpuri Noi (cladirea Flaros) martea si vinerea (18:00 - 21:00) sau in zona Berceni in restul saptamanii dar prefer la sala unde se poate proba. As dori daca se poate sa fiu contactat telefonic deoarece nu prea stau pe forumuri... dar e ok daca lasati mesaj si aici.


 


Contact (numerele de telefon de mai sus) + facebook.com/catalinozaurusrex 


 


PRET: 180 lei (usor negociabil).


 


Multumesc!


 


 


post-169-0-40032700-1412408633_thumb.jpg

post-169-0-77496800-1412408638_thumb.jpg

post-169-0-52354000-1412409262_thumb.jpg

Edited by Catalin S.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.