www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Mel mele. Dati cu parearea


Guest

Recommended Posts

Guest domnul Rig

Mama ce le ai cu chitara, ce shreduri! :) Fraaaaaate daca ne-am pune toti midi-urile pe forum am fi niste adevarati Paganini toti.

Link to comment
Share on other sites

Am nevoie de pare despre cum e melodia. Nus ce are calcu ca am incercat sa inregistrez cu giutar pro tracks 3 da nu merge. Nu stiu dece. Asta e alta problema. Ideea daca va place sau nu. Cum am zis cand repar problema o sa le inregistrez. Nu cer decat parerea unor oameni care stiu ce inseamna melodie frumoasa si fara sunete proaste. Cum am zis promit ca postez melodiile INREGISTRATE. Dar as vrea sa fie corecte. deasta cer critica.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

As vrea sa pot sa ascult niste mid-uri insa pur si simplu nu ma tine rabdarea.Sunt mult prea artificiale, constante si robotei.Asa ca incearca mai tare sa inregistrezi, si atunci iti promit ca-ti voi da o parere critica, si cred ca nu vorbesc doar pentru mine.

Imi vine greu sa cred ca nu te tine computerul.Am lucrat cu computere mult mai slabe, si n-am avut probleme.

Link to comment
Share on other sites

As vrea sa pot sa ascult niste mid-uri insa pur si simplu nu ma tine rabdarea.Sunt mult prea artificiale, constante si robotei.Asa ca incearca mai tare sa inregistrezi, si atunci iti promit ca-ti voi da o parere critica, si cred ca nu vorbesc doar pentru mine.

Imi vine greu sa cred ca nu te tine computerul.Am lucrat cu computere mult mai slabe, si n-am avut probleme.

De unde stii ce calculator (am ai zis ai lucrat pe calculatoare mult mai slabe) :)

Nu mint. Recunosc ca nu pot sa le fac bine dar asta nu inseamna ca ma las batut. Pana nu imi ies ca lumea nu ma las. Nopti intregi si tot le fac. Am probleme se pare cu driverul care nu e aceptat de programul cu cre mixez eu(ciudat ca pana acum mergea, prg: guitar tracks pro3) si imi trebuie un prg care sa cante melodia in timp ce cant la chitara(asta e singurul pe care il stiu si imi merge(mergea mai bine zis :) ) Oricum ma descurc la calc si cand am timp o sa repar problema. Mersi pentru atentie. :)

 

Uite niste melodii cantate de mine. Na! Pot sa cant(nu chiar asa de bine dar pot) B)

1)Singura melodie care nu poate profu meu sa o cante si pot eu. (el are ughii si degetele mai mari... de fapt nu stiu sigur dece... nu poate sa faca taping poate (sau nu-i place) >:( )

2)Prima mea melodie cap coada.(imi vine sa plang... nus de ce au trecut doar 6 luni de cand am invatat-o) E si a draq de scurta sa fim seriosi

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

"nu te supara dar clapele parca ar fi de house.......oricum ,orice faci e bun...numai sa inveti mai mult si sa evoluezi"

asta o sa si fac.

Ce clape frate(vorbiti de midi sau de midnight??????)? Ultimile doua sunt pe chitara si sunt cantate de mine.

 

 

Scuze de cele cu midi dar ganditiva va fi ca o evolutie de la midi la... (voi vedea) :)

Am o problema la inregistrat: ma gandesc ca tre sa iasa bine si uit ca trebuie doar sa cant.

Edited by Guest
Link to comment
Share on other sites

Guest EPSYLON_CURSE

Nu pune tot ce-ti trece prin cap pe site. E de bun simt. Lucrezi cateva saptamani si postezi o data.

Edited by EPSYLON_CURSE
Link to comment
Share on other sites

scuza-ma dar midnight e facuta pe chitara?..... :) .....e super....nu stiam ca poti sa canti la chitara ca la clape... :)

.....sa stii dak vrei iti fac din midnight o piesa house.......vrei ?ca ar iesi bine!

CRACIUN FERICIT

Poti sa faci o gramada de lucruri cu chitara inclusiv chestii house...

uite cum se face(doar prin taping)

Ar fi interesanta o varianta house. Chiar sunt curios.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.