www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Metoda Clapa


ciuci

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Guest Ameretat

http://members.aol.com/chang8828/contents.htm

 

Genial, absolut genial - si nu numai pentru pian/clapa. Cartea pe care o poti scoate de pe site trateaza nu numai "mecanica" tehnicii de pian - mersu dejtelor, in traducere libera - ci contine si multe chestii care tin de "mentalul" cantatului. Aut curat pentru orice instrumentist! Mai ca nu-mi vine sa cred ca nenea asta a pus cartea gratis pe net... Nu credeam ca mai exista... eroi d-astia. Admirabila initiativa.

 

Apropo, poate ar trebui lipit topicul asta, sa vaza toata lumea si sa descarce, chiar daca ajung mai tarziu.

Edited by Ameretat
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Guest Alex-Tulip

post-5068-1183153196_thumb.jpg :( Salut......vand clape yamaha PSR E403 model 2006 perfect noua ......in cutie.......cu tot ce trebuie pt. ea...... 1000 RON discutabil

ma gasiti la tel: 0730319994... Ana.... :):):)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest bogdan.clape
http://members.aol.com/chang8828/contents.htm

 

Genial, absolut genial - si nu numai pentru pian/clapa. Cartea pe care o poti scoate de pe site trateaza nu numai "mecanica" tehnicii de pian - mersu dejtelor, in traducere libera - ci contine si multe chestii care tin de "mentalul" cantatului. Aut curat pentru orice instrumentist! Mai ca nu-mi vine sa cred ca nenea asta a pus cartea gratis pe net... Nu credeam ca mai exista... eroi d-astia. Admirabila initiativa.

 

Apropo, poate ar trebui lipit topicul asta, sa vaza toata lumea si sa descarce, chiar daca ajung mai tarziu.

 

O are cineva? Ca nu mai este acolo...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.