www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tabara De Chitara Editia A Iii-a, Acustic Live Music Camp 20 - 26 Iunie 2010


Guest arosulescu

Recommended Posts

Guest arosulescu

Tabara de chitara de la Ramet recidiveaza. Editia a treia incepe pe 20 iunie 2010.

 

7 zile, cursuri intensive, trei mese pe zi la restaurant, cazare, lansare de carte ("chitara pentru incepatori"), expeditie pe Cheile Rametului, vizita la manastira Ramet, joc de biliard, Ping-Pong, fotbal, etc.

 

pret de persoana 850 ron.

 

Mai multe informatii gasiti pe sait.

 

http://www.tabarachitara.ro/

 

In cazul celor care se inscriu la electrica, este bine sa isi aduca fiecare chitara, un mic combo, procesor, cabluri. Daca nu aveti combo, gasim o solutie de amplificare in momentul respectiv.

 

 

 

Speram sa veniti si anul acesta.

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

La rugamintea multora dintre posibilii participanti tabara se muta in perioada 4-10 iulie.

 

 

Asadar, perioada taberei este 4-10 iulie 2010

 

 

Ne prezentam toate scuzele daca am incurcat pe cineva.

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu
uu ce marfa.. e posibil sa vin si eu, nu pot sa zic de pe acum da 4-10 iulie mi se pare o perioada mult mai buna(ca altfel se intretaia cu sonisphere :) )

 

cate locuri sunt disponibile? sa stiu daca prin iunie cand o sa aflu si eu daca pot sau nu sa merg or sa mai fie libere.

 

 

cred ca vreo 20- 30 de locuri sunt.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest arosulescu

Multumim. Da, speram sa se transforme si de data asta in ceva foarte frumos si mai ales in ceva benefic pentru cei care vin in aceasta tabara.

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

În cadrul taberei, se vor pune la vânzare cele douã metode de chitarã scrise de bãiatu la prețul de 50 ron bucata (fațã de 70-80, prețul de raft).

 

 

De asemenea, aceeiaºi organizatori vã propun o tabarã de teatru -cu o sãptãmânã înaintea celei de chitarã. Cei interesați pot accesa:

http://www.tabarachitara.ro/tabara_teatru.htm

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Din nou, C.S. Hora S.A. îºi anunțã participarea ca sponsor oficial al taberei. Voi reveni cu amãnunte.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest arosulescu

Sunt deja 10 înscriºi. Încã mai sunt locuri.

 

 

Cât de curând voi veni cu amãnunte legate de chitarele ce se vor da cadou (probabil în urma activitãții avute pe parcursul taberei -ca ºi anul trecut), oferite de Hora Reghin, sponsorul oficial al taberei.

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

6 locuri libere (s-a mai înscris cineva în seara asta)

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Participanții vor primi câte un cupon conform cãruia vor putea cumpara de la magazinul Play Music din Cluj orice produs cu 5 la sutã reducere.

Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Astazi am intrat în posesia celor 7 chitare de la firma Hora Reghin. 4 chitare clasice, una electricã, una acusticã ºi una doublesix. Voi reveni cu poze.

 

La cererea unora dintre voi am suplimentat locurile în tabarã cu încã 3. Aºadar, mai sunt 4 locuri disponibile.

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu
Felicitari pentru initiativa.

 

Imi pare foarte rau ca nu pot veni in acea perioada... asta daca nu eram prea batran oricum :)

 

 

Salut. Nu existã limitã de vârstã. Anul trecut a venit o fatã însoțitã de tatãl ei (user respectat pe acest forum) ºi, din câte am înțeles doreºte sã vinã din nou. Mulțumim.

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

Locuri aproape epuizate. Dacã se retrage cineva sau dacã apar noi posibilitãți de cazare, vã voi anunța.

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Guest arosulescu

locurile s-au epuizat. Dar vom organiza în perioada 15-21 august încã o serie.

Edited by arosulescu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.