www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Boss Mt-2, Ge-7 și Dunlop Gcb95


Recommended Posts

Vînd, așadar, aceste 3 pedale. Sînt în stare foarte bună, în afară de un pic de praf (pe care nu o să vi-l dau), sînt chiar dispus să fac reduceri dacă găsiți zgîrieturi. Practic, pedalele sînt ca noi, am și cutiile originale, nu au nicio problemă. Dau și alimentatoare la ele, iar pentru cine le ia pe toate, dau și 2 patch cables Cordial (aprox 40 lei/bucata, în magazin) + 1 cablu chitară Ibanez (iar, aprox 30-40 lei în magazin).

 

Prețurile ar fi:

Boss MT-2 : 350 lei (Guitarshop 420 lei)

Boss GE-7 : 270 lei (Guitarshop 348 lei)

Dunlop GCB95: 350 lei (Guitarshop 415 lei)

 

Cine le ia pe toate 3, le pot da la 900 lei.

 

Nu accept niciun fel de schimb și nu mă grăbesc să le vînd, deci nu voi face reduceri considerabile.

 

Contact: aici, pe PM sau la numărul de mai sus.

 

Am la vînzare și un amplificator. Împreună, fac o combinație foarte bună. Pentru cine vrea tot pachetul, prețul total este de 1500 lei.

Edited by Adi M
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Actualizare:

300 lei BOSS MT-2

200 lei BOSS GE-7

300 lei Dunlop GCB-95.

 

Pedalele sînt ca noi și vin cu cîte un alimentator, cutiile și ambalajele originale. Cine le ia pe toate 3 sau măcar 2, dau și două (respectiv un) cablu(ri) scurte Cordial, pentru interconectarea lor.

 

Nu vreau schimburi, decît dacă are cineva o pereche de monitoare de studio "de dormitor", cu prețul maxim în jur de 1000 lei.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 8 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.