www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Jackson Js32R Dinky


Mihai2501
 Share

Recommended Posts

Pret: 900


Localitate: Bucuresti


Contact: mihai2501@gmail.com


Link producator: http://www.ultimate-guitar.com/reviews/electric_guitars/jackson/js32r_dinky/


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Accept schimburi

Jacson Js32r Dinky , o chitara elecrica extraordinara, si pentru incepatori si pentru cei ce stiu sa cante, am decis sa o vand pentru ca as dori sa imi iau o chitara acustica yamaha fg700s care este si singurul model cu care accept schimb (sau o yamaha mai buna) chitara Jackson e ca noua si de la 13 milioane cred ca 9 e de bun simt , nu am schimbat pickupurile pentru ca erau destul de bune pentru mine care snt incepator si se potrivesc la majoritatea genurilor muzicale.vine impreuna cu husa si capadastru si suport de sustinere .

post-29867-0-44817700-1400873586_thumb.jpg

post-29867-0-95248300-1400873592_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Salut, arata genial, mai este de vandut? Cum sta treaba cu floyd rose? Pana acum ti-ai schimbat corzile? Ma intereaseaza chitara foarte mult, dar am avut un floyd rose odata si a fost greu sa schimb corzile fara sa.. scuze romana mea nu este atat de buna, when I changed the strings, it would be out of tune. 

 

Multmesc

Alex

Link to comment
Share on other sites

Salut, arata genial, mai este de vandut? Cum sta treaba cu floyd rose? Pana acum ti-ai schimbat corzile? Ma intereaseaza chitara foarte mult, dar am avut un floyd rose odata si a fost greu sa schimb corzile fara sa.. scuze romana mea nu este atat de buna, when I changed the strings, it would be out of tune.

 

Multmesc

Alex

Salut , mai e de vanzare , nu am schimbat corzile pentru ca nu ma pricep , e greu de schimbat cu floyd rose fara sculele necesare, partea buna e ca sta tunata foarte bine oricate dive bombs ai face .
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.