www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

3 Pedalute Bestiale


Recommended Posts

Din cauza unei datorii vand 3 pedali de baza din colectie. Daca intre timp fac rost de bani, pedalele ies de la vanzare. Deci se vinde: vintage Ibanez/maxxon od855 la pretul de 800 lei; russian (black) BigMuf moded, true bypass la 600 lei (are si cutia din lemn) si un clone Bk Butler cu bias plus o inovatie... 600 lei cu adaptor special. NU ACCEPT SCHIMBURI!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PROMOŢie :wee:

 

Contra sumei de 1000 lei poţi alege două pedale - oricare din cele trei oferite la vânzare. Teoretic cumperi Big Muf modat, cu true bypass numai la 200 lei, sau ai tonul de BK Butler (sau mai ballsy - am comparat între ele, şi recent am vândut BK Butlerul original ;-) ) tot la suma fabuloasă de 200 lei.

 

Iată şi un link pentru motivaţie :spidey:

http://www.ebay.com/itm/IBANEZ-OD-855-OVERDRIVE-II-/121308243549?pt=Allgemeines_Musikinstrumente_Zubeh%C3%B6r&hash=item1c3e88e65d

:w00t:

Link to comment
Share on other sites

PROMOŢie :wee:

 

Contra sumei de 1000 lei poţi alege două pedale - oricare din cele trei oferite la vânzare. Teoretic cumperi Big Muf modat, cu true bypass numai la 200 lei, sau ai tonul de BK Butler (sau mai ballsy - am comparat între ele, şi recent am vândut BK Butlerul original ;-) ) tot la suma fabuloasă de 200 lei.

 

Iată şi un link pentru motivaţie :spidey:

http://www.ebay.com/itm/IBANEZ-OD-855-OVERDRIVE-II-/121308243549?pt=Allgemeines_Musikinstrumente_Zubeh%C3%B6r&hash=item1c3e88e65d

:w00t:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.