www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Avid Eleven Rack Cu Expansion


Recommended Posts

Pret: 1600 RON


Localitate: Craiova


Contact: 0733022111


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Accept schimburi
Precum spune si anuntul, vand un procesor Eleven Rack, cu expansion-ul instalat. Procesorul il am de 3 luni, mi-a sosit din Canada, si este ca nou.

Despre procesor nu sunt prea multe de spus, este un procesor care are tot ce ii trebuie, simulatoare de head-uri, cabinete, microfoane, precum si 2 simulatoare de head-uri de bass.

Calitatea nu mai are nevoie de nici o prezentare (am fost in posesia procesoarelor din seria Line 6 HD precum si Boss GT) si consider Eleven Rack peeste ele.

Procesorul este in stare perfecta, full functional, nu are nici un defect, nici in rack nu a fost bagat macar odata ( inca are tipla pe display).

Accept schimburi doar cu set de tobe electronice, egale ca pret. Nu am poze cu el, dar la cerere pot pune ( repet, procesorul este in mint condition).

Pretul este de 1600 ron, usor negociabil, sau foarte negociabil, in functie de oferta :D

Again, nu accept schimburi decat cu tobe electronice, deci orice alta oferta nu ma intereseaza.

Motivul vanzarii este ca am trecut la o categorie superioara de procesoare :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.