www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Concert R.U.S.T. in Big Mamou, 30 noiembrie


gogi.rust
 Share

Recommended Posts

Guest TheReaper

Happy Metal ? What the F**K does it really matter? if it ROCKS it ROCKS :) (plus sonorizarea.. eh.. numai spun mai mult..)

 

Rock Forever ! :) (si grija cu Sad Metal ala sa nu dam in altceva gen Love metal :() :) )

Link to comment
Share on other sites

Guest anghelescu

MENTIONEZ ca tot ce am zis in postu de deasupra nu are legatura cu trupa R.U.S.T ...deja am inceput sa primesc PM-uri... :)

Link to comment
Share on other sites

MENTIONEZ ca tot ce am zis in postu de deasupra nu are legatura cu trupa R.U.S.T ...deja am inceput sa primesc PM-uri... :)

 

Atunci scriai si tu un..Offtopic, pt ca la modul cum te-ai exprimat mesajul era ff clar si nu tocmai frumos....daca asta e parerea ta, sincer imi pare rau dar macar avem un motiv in plus de a lucra mai mult....si daca nu aveam "obraz" puteam discuta si altfel si nu prin PM

Totusi cred ca sa discutat destul pe acest subiect...cantarea a fost ....lasa-ti si alte threaduri sa fie in primele randuri

Stay Strong Brothers :)

Link to comment
Share on other sites

Vreau sa multumesc in numele trupei R.U.S.T. tuturor celor care si-au exprimat puncte de vedere pe tema concertului nostru din data de 30 noiembrie 2006. Atat celor care ne-au sustinut, cat si celor care nu au fost asa multumiti de ce au vazut si auzit. Noi suntem constienti de nivelul la care ne aflam si stim ca mai avem mult de lucru pana sa ne devenim o trupa "profesionista".

Deasemenea respectam dreptul la opinie al fiecaruia si odata ce aparem in public suntem pregatiti sa primim atat reactii pozitive, cat si negative. Nu putem si nici nu intentionam sa multumim pe toata lumea. Desigur, acceptam critici si ni le insusim, atunci cand sunt exprimate civilizat si sincer. Va multumim inca odata pentru atentia acordata.

HAIL AND KILL!

Link to comment
Share on other sites

Guest TheReaper
Vreau sa multumesc in numele trupei R.U.S.T. tuturor celor care si-au exprimat puncte de vedere pe tema concertului nostru din data de 30 noiembrie 2006. Atat celor care ne-au sustinut, cat si celor care nu au fost asa multumiti de ce au vazut si auzit. Noi suntem constienti de nivelul la care ne aflam si stim ca mai avem mult de lucru pana sa ne devenim o trupa "profesionista".

Deasemenea respectam dreptul la opinie al fiecaruia si odata ce aparem in public suntem pregatiti sa primim atat reactii pozitive, cat si negative. Nu putem si nici nu intentionam sa multumim pe toata lumea. Desigur, acceptam critici si ni le insusim, atunci cand sunt exprimate civilizat si sincer. Va multumim inca odata pentru atentia acordata.

HAIL AND KILL!

 

 

Nu am decat cuvinte de lauda pt baietii astia, se vede ca muncesc si ca o fac din placere.. si cand muzica este facuta din placere nu pot iesi decat lucruri foarte bune, tinetio tot asa baieti, eu inca am ochii pe voi, si mai mult ca sigur o bere in mana la urmatorul vostru concert :)

 

 

Rock HARD, Ride FREE !

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.