www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Pedalboard, Chorus


Recommended Posts

Pret: ---


Localitate: ---


Contact: 0745498294


Stare: Foarte buna/Ca nou

Accept schimburi: Accept schimburi
CUMPAR / Schimb

 

Pedalboard : Boss BCB-60 sau Behringer PB-600 - buget intre 200 si 300 RON in functie de starea acestui si accesoriile cat mai complete fata de cum vine cumparat din magazin.

 

Chorus: Preferabil BOSS MIJ : CE-2 / CE-3 / Ch-1 ( in ordinea asta ) pret discutabil in functie de starea de uzura. Buget maxim 250-300 lei. ( pe CH-1 nu voi oferi mai mult de 200 RON si asta in cazul in care arata si suna impecabil )

 

Scule la schimb : Boss GT-8 ... pe pedalboard + chorus + inca ceva sau diferenta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Multumesc de oferta stiu cum suna CS9 si e o pedala de chorus chiar faina ..dar caut in special un sunetul mai warm a chorus-urilor vintage de la boss in special CE-2.

Probabil o sa fie mai greu de gasit si o sa ma multumesc cu un CH-1, dar am o fixatie si aia e. Mersi inca odata si spor la vanzare !

 

In continuare caut BOSS CE-2 / CE-3 / CH-1 MIJ - si pedalboard BOSS BCB60 sau copia acestuia - Behringer PB600.

 

La schimb dau GT-8 sau oricare din pedalele ce le am puse la vanzare +/- diferenta in functie de caz.

 

Pofiti cu oferte care va indurati.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.