www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Marshall Reverb


Recommended Posts

si can mai ai de gand sa jignesti lumea ...can nu are bani ..mai uitate in oglinda ...domnu bogat , asta legat de msj ul care mi l ai trimis

 

e clar ..

 

nu s pusti domnule am si eu ceva anisori

anii nu-ti folosesc la nimic can nu ai invatat limba romana :)

 

Actualizam topicul: reverb de vanzare sub jumatate de pret... nu e gratis si cu transport inclus :)

doar 190 de lei cand nou e aproape 500

 

multumesc de interes celor cu bani...si celor simpatici binenteles :)

Edited by mariusteicu
Link to comment
Share on other sites

nu sunt genul dar nu ma pot abtine... am destule tranzactii la activ si obs urmatorul fenomen... din cauza unor useri precum guitarman e rgc-ul asta asa cum este, omul, de bun simt pune un pret -40% din pretul de lista la care scade semnificativ...dar nu este de ajuns, trebuie sa ne tiganim sa stoarcem fiecare picatura, si 5 lei daca e posibil...jalnic! oameni buni este drptul fiecaruia sa negocieze, dar nu mai faceti oferte din acestea penibile, daca cineva cere -35%fata de pretul de lista e deja un pret de bun simt. sorry de offtopic si spor la vanzare,

daca era mai mica pedala s-o strecor in pedalier as fi luat-o eu. up

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

eu am facut doar o oferta domnului ,putea sa o refuze politicos fara sa ma jigneasca.fiecare poate oferi cat poate ,iar daca nu ti convine ,repet ,poti refuza politicos .si eu am mai pus la vanzare diferite instrumente de a lungul timpului si n am primit cat doream sau mi s au facut oferte,dar niciodata n am suparat pe nimeni si am vb politicos ,fara glume proaste.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.