www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa Incepatori-Mediu, Cautam Instrumentist(I) Pentru Putin Zdranganeala


hahahabuc
 Share

Recommended Posts

Salut ! Sunt Luci din Bucuresti, 22 ani. M-am gandit, impreuna cu un amic, ca n-ar fi rau sa incepem un proiect, nu ceva de calitate dar foarte distractiv. Suntem incepatori - mediu, si cu pofta de distractie. Cautam tovarasi pentru putina zdranganeala de weekend, in niciun caz pentru bani. Repet, suntem destul de incepatori la chitara (eu am un an de chitara, amicul meu are ceva peste 3). Anuntul e doar pentru incepatori, nu pentru persoane foarte experimentate care sa ne dea peste nas de fiecare data cand gresim vreun acord, Abordam orice gen (manele nu se pun ca gen, desigur), oricat de heavy, soft ar fi. In principiu ma gandeam sa facem coveruri, iar daca o sa mearga treaba, chiar sa compunem ceva riffuri. Suntem persoane cu job-uri, iar formatia ar fi ceva de distractie, sa legam prietenii, sa iesim la o bere dupa repetitii. Repet, anuntul e doar pentru incepatori, dar daca vreo persoana experimentata ar dori sa se alature, sa shareuiasca din experienta, ar fi awesome. Daca merge treaba, putem chiar sa inchiriem o sala de repetitii. Basisti / tobari ar fi de preferat, dar orice persoana care stie sa manuiasca un instrument cat de cat e potrivita: clape, vioara, saxofon, flaut (aici ma gandesc la Stairway to Heaven), trianglu, etc.

 

So, if you're interested: lucian.radu91@gmail.com . Messengeruri nu folosesc. Poate doar putin Skype: lucian.radu91

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.