www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tableta Asus Tf 300Tg - Cu 3G


Recommended Posts

Pret: 1100


Localitate: Pitesti


Contact: 0765438723


Link producator: http://www.asus.com/Tablets_Mobile/ASUS_Transformer_Pad_TF300TG/


Stare: Uzura normala

Accept schimburi: Accept schimburi
Tableta merge foarte bine. I-am schimbat touchul recent, mi-a cazut, dar acum e ca si noua. Merge cu cartela de internet RDS, Cosmote - astea sunt incercate de mine. Daca ai stick de net de la RDS sau Cosmote, scoti cartela din stick, o bagi in tableta, si gata...ai net. E super-utila pe drum- GPS, Harti Google,facebook,im, etc.

 

Jocuri- Merge foarte bine, nu prea ma joc eu - tocmai de-aia o vand, vreau ceva mai mic - dar cand am cumparat-o am bagat o gramada de jocuri, si nici unul nu se bloca.

 

Merge SUPERRR pt filme. Eu de cand am avut-o nu m-am mai uitat la un film pe calculator. E mult mai comod sa stai in pat....

 

La pretul asta, cu 3G nu prea gasiti mai buna. Una asemanatoare noua (dar fara 3G) este 1300 ron (Asus MeMO Pad). Cu 3G se adauga de obicei cam inca 400 de ron la pret.

 

Luminozitatea este foarte buna. Am folosit-o si in lumina soarelui, si tot puteam sa citesc pe ea.

 

Vine cu husa din piele, adaptor VGA (util ! ) si incarcator...logic...Inca am garantie la ea, la Emag.

 

Singura chestie : baietii care mi-au pus touchul mi-au pierdut capacul de la cartela Sim...ceea ce nu e o mare problema, dar asa ca chestie. Eu am bagat cartela si merge perfect (de cazut nu cade, numai daca dai cu ea de pamant super-tare, caz in care numai de cartela nu te mai ingrijorezi...:/ )

 

Pentru cei interesati, pot posta pe youtube filmari, sau pot trimite poze cu ea.

Link to comment
Share on other sites

10.1" LED Backlight WXGA (1280x800) Screen

IPS Panel

10 finger multi-touch support

 

NVIDIA® Tegra® 3 Quad-core CPU, 1.2

 

1GB RAM

 

16GB+miniSD card

 

LTE

HSPA+ UL:5.76 Mbps/DL:21 Mbps

3G :

WCDMA :

850/900/2100

2G :

GSM : 850/900/1800/1900,

WLAN 802.11 b/g/n@2.4GHz

Bluetooth V3.0+EDR

 

1.2 MP Front Camera

8 MP Rear Camera

Auto focus (rear)

BSI Sensor

5-element lens

 

1 x 2-in-1 Audio Jack (Headphone / Mic-in)

1 x micro HDMI

1 x Micro SD Card Reader

1 x SIM Card Slot

 

G-Sensor, Light Sensor, Gyroscope, E-compass, GPS

 

9.5 hours; 22Wh Li-polymer Battery- pe mine m-a tinut mai mult

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.