www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Balaurul Si Trooper-Un Nou Album- Live In Bucuresti,19.10.2013


schema
 Share

Recommended Posts

O ocazie sa-i vedem la lucru pe doi dintre cei cei mai buni tineri chitaristi romani(mai ales ca, asa zic ei pe Facebook, de vineri pana duminica pretul biletelor va fi doar 10 lei) :

 

Trooper lanseaza albumul "Atmosfera"!

.

Evenimentul va avea loc in Bucuresti pe data de 19 Octombrie, intre orele 20:00 - 23:00. Programul se va respecta strict, pentru ca cei prezenti sa poata prinde metroul. Locatia - Turbohalle (statia de metrou Pacii).

Pret bilete :

 

Categoria Guitar Clinic - 80 Ron - include meet and greet + CD album nou + guitar clinic (o ora) cu Balaurul si Laurentiu. (50 bilete)

 

Categoria Meet And Greet - 40 Ron - include meet and greet + CD (50 bilete)

 

Bilet general - 20 Ron

 

(L-am pus primul pe Balaur-Aurelian de la Trooper dintr-un motiv simplu: cine intra pe rgc este interesat in mod special de chitaristi. E drept ca nu l-am numit si pe Laurentiu, al doilea chitarist al trupei, excelent instrumentist si el, dar din simplul motiv ca este mai retras si nu-i place sa iasa in fata. Daca veniti, stati cu ochii pe el si o sa auziti(!) ca le stie, e tot neam de Balaur)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Mai sunt doar 4 zile si-i putem vedea la lucru pe trooperi, adica muzica buna si nu mai stiu ce o fi, nici ca loc, fiind prima oara cand merg in Turbohalle, nici ca surpize placute, ca ei se cam tin de asa ceva, habar n-am de unde-or scoate bani pentru ele.

S-a suplimentat numarul de bilete la meet&greet :yay:

 

 

Pret actual bilete:

Categoria Guitar Clinic - 40 lei - include meet and greet + CD album nou + guitar clinic (o ora) cu Balaurul si Laurentiu – sold out

Categoria Meet And Greet - 20 Ron - include meet and greet + CD

Bilet general - 10 Ron

 

Informatii mai multe la http://www.metalhead.ro/concerte/trooper-lanseaza-albumul-atmosfera-in-octombrie-la-bucuresti-aid122404-l-1

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.