www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Cat de des va cumparati o chitara/ sau doriti sa cumparati :p


Stefan
 Share

Recommended Posts

acum ziceti si voi aci cam cat de des v-a cumparati o chitara, sau un accesoriu sau corzi orice. ar fi util mai stim si noi preturi magazine etc.

io am cumparat in septembrie o chitara cu 700k (de la moshu, nu v-a recomand :) ) iar acum pe 22 decembre un reghin. corzi nu am cumparat desi vreau. daca stiti ceva preturi concrete plz spune-ti si mie ca sa stiu cati bani imi trebe.

Link to comment
Share on other sites

Guest Alexandru

Eu sunt la a 6 chitara rece si la a2a electrica si vreau sa-mi iau un Jackson WRXT(da-i prea scump pt mine acum-poate in cateva luni)

Corzi D'Adario si Fender 300K-350K

Dupa 6 cht reci la mana a doua m-am lecuit si nu mai dau banii pe prostii(ultima o tin pt munte)

INIMA MEA A RAMAS LA CHT ELECTRICA SI LA METAL- LONG MAY IT LIVE!

Link to comment
Share on other sites

Guest Lightbringer

proof,de dorit doresc in fiecare zi cel putin de 3 ori dimineata si 2 ori dupa-amiaza...uneori si noaptea...depinde de cat am baut :D

Acum sa trecem la subiect,mi-am luat o reghin rece de la unul cu 1mil (chilipir btw),corzi..ahem,reghin (sun fan dupa cum vedeti) si....atentie va rog,mare atentie.Ultima achizitie:o PANA stagg la 15k (medium) :cool:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.