www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Sala Repetitii Pt Trupa Sau Studiu Individual Timis


hanseriz
 Share

Recommended Posts

Am o sala de repetitii in Timisoara,zona modern,fosta fabrica 1 iunie. 70 metri patrati. Cautam o trupa cu care sa impartim sala,caci este mare si ne-ar fi de folos sa

injumatatim costurile. Saptamana asta se aranjeaza si se antifoneaza.

Noi cantam vineri/sambata/duminica de la ora 17-22. Restul zilelor orelor sunt libere.

De asemenea,daca sunt persoane care au nevoie de spatiu individual sa exerseze se poate pune la dispozitie cu instrumentele proprii sau instrumentele mele (tobe,trompeta,xylofon,chitara electrica si bass pot pune la dispozitie contra cost).

 

De precizat: Se intra intr-o curte cu poarta securizata de paznici. La intrare sunt camere de filmat care functioneaza 24/7. Apoi se ajunge la o poarta de metal incuiata,dupa care mai sunt 2 usi incuiate. Mai safe de atat nu se gaseste.

 

contact telefonic doar: Andrei 0730 735 137.

pretul se discuta telefonic sau la fata locului.

 

pretul este 380 ron totalul pe luna. Daca e individual sau vrea cineva sa-si depoziteze ceva scule...facem niste preturi decente..habar nu am.Daca e sa luam o a doua trupa inauntru ar fi ok undeva la 160 ron pe luna. :) merci

Edited by hanseriz
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

update: se ofera sala pt studiu individual.

Se vine cu instrumentul personal si se achita 15 ron/ora sau pot pune la dispozitie instrumentele mele:

tobe . 2 seturi (unul standard: Premier cabria - tom 12,13,16,snare,toba bass pedala simpla + cinele dimavery + ufip sau setul upgradat Ddrum - tom 10,12,16X16,16X18,snare,toba bass+pedala dubla + cinele bosphorus,istanbul,ufip,mastework )

xilofon

trompeta (mustiucul e necesar,igiena :) )

chitara / chitara bass.

pe instrumentele mele percep 25 ron (adica o ora exercitiu pe instrumentul din arsenalul meu)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

up! mai pot accepta o trupa permanent in timpul saptamanii,in timpul zilei: intre 10-16,restul orarului este ocupat.

up! si pt muzicieni care vor un spatiu de exersat,sau trupa incompleta. orarul ptr asta ar fi diferit,vineri/sambata seara sau duminica dimineata. pun instrumentele mele la dispozitie sau cele ale cantaciosului.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
  • 6 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.