www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

ebay


Guest kdavru

Recommended Posts

S'a mai discutat ... de vreo 2 ori

 

man.. e o chestie cam urgenta asa k nu prea am timp sa caut..hai noroc :)

Edited by kdavru
Link to comment
Share on other sites

si cu transportul cum sta treaba?..am inteles ca nu e asigurat de ei.eu platesc respectivului cat trebuie si produsul cum ajunge la mine ulterior?

Link to comment
Share on other sites

si cu transportul cum sta treaba?..am inteles ca nu e asigurat de ei.eu platesc respectivului cat trebuie si produsul cum ajunge la mine ulterior?

 

Pai cu transportu a fost cam asa : cineva din state a comandat chitara si a ajuns la el in mai putin de o saptamana, cu totul in regula. Apoi de acolo a trimis-o prin posta si a ajuns la mine in vreo 3 saptamani da asta din cauza ca erau sarbatori si cam o saptamana chitara a stat lela prin vama pt ca nu o trimitea nimeni(deh, aveau toti concediu :) )... direct in romania nu stiu sigur cat de repede ajunge, dar fi sigur sa verifici ca trimite omu in europa de est...asta a fost motivu din cauza caruia am primit-o prin cineva(omu nu trimitea in europa de est) . Bafta :)

Link to comment
Share on other sites

deci,cu alte cuvinte,tu ai avut un om de incredere in state care ti-a trimis-o :) n-ai primit-o direct de la cel la care ai licitat..ai avut intermediar..sau??

Link to comment
Share on other sites

deci,cu alte cuvinte,tu ai avut un om de incredere in state care ti-a trimis-o :) n-ai primit-o direct de la cel la care ai licitat..ai avut intermediar..sau??

 

Dap, am primit-o prin cineva.....da care la randu lui nu a avut probleme cu cel de la care am cumparat.....deci efectiv persoana asta a cumparat chitara de pe ebay, si apoi mi-a trimis-o mie.....eu nu am intrat in contact cu nenea de pe ebay

Link to comment
Share on other sites

Guest Blackout

Si io am facut tot cam asa cu o chitara : a comandat-o un prieten de-al meu din Olanda pe e-bay si io, fiind cu treburi acolo, mi-am adus-o singur. Daca ai cum s-o comanzi, te pot ajuta cu adusul. Daca vrei mai multe detalii, da pm.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.