www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

LAUTARU' - GALERIA MEA DE VOCE


Guest lautaru'
 Share

Recommended Posts

Guest lautaru'

salutare voua vocali,

 

magindesc sa las si eu pe aici niste piese cintate de mine <cu gura>. o fi bine o fi rau nu stiu !

 

astept criticile voastre ! sa dati tare in mine, cit puteti !!! :):):)

 

lautaru'

 

ps. un mic edit, am uitat sa spun ca este o incercare de interpretare a unei piese cintate de cei pe care ii ador: Holograf, vine o zi.

Edited by lautaru'
Link to comment
Share on other sites

Guest lautaru'

Incep sa am senzatia ca voua va place chestia asta cu delayul pe voce, dar sa stii ca e unul din lucrurile care face sa sune prost piesa. Dela nasu mare...mare..mare... :)

pentru mine delay-ul este ceva special. intre noi fie vorba in spatele lui poti ascunde multe gherle... gherle..erle...rle...le..le...

 

am retinut fac alta fara delay sa vad cum iese

Link to comment
Share on other sites

pentru mine delay-ul este ceva special. intre noi fie vorba in spatele lui poti ascunde multe gherle... gherle..erle...rle...le..le...

 

am retinut fac alta fara delay sa vad cum iese

 

Mi-ai luat vorba din gura.

Fa una fara delay, fara nici un efect de fapt, proceseaza dupa aceea si incearca putin reverb-plat niste chorus da discret. Si daca falsezi da-i initial (tot foarte discret ca sa nu ne prindem :) ) cu Antares sa mai corectezi.

 

Apropo de unde ai negativul?

Link to comment
Share on other sites

Guest lautaru'

Mi-ai luat vorba din gura.

Fa una fara delay, fara nici un efect de fapt, proceseaza dupa aceea si incearca putin reverb-plat niste chorus da discret. Si daca falsezi da-i initial (tot foarte discret ca sa nu ne prindem :) ) cu Antares sa mai corectezi.

 

Apropo de unde ai negativul?

cred ca dupa net, nu mai stiu sigur, dau la schimb cu negativ sau kar: andra, ramai cu mine

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.