www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tech 21 Trademark 60, 4X10


Guest Märe
 Share

Recommended Posts

Guest Märe

Tech 21 Trademark - amplificator de chitară pe tranzistori. Foarte versati, clar şi puternic. Am cantat tot de la funk, la hard rock şi chiar şi metal pe el. Îl dau doar fiindcă am luat head Orange şi na... . E larg cunoscut ca unul din cele mai bune combouri pe transzistori.

Este in stare buna. Doar becul de la întrerupătorul de on/off e stricat, fără alte bube. L-am cumpărat nou de la Muzikia din Timişoara acum 2 ani.

 

http://www.muzikia.ro/Chitare/Amplificatoare/Combouri-Chitara/Combo-chitara-Tech21--Trademark-60410/

 

- 2 canale clean/drive cu eq activ pentru fiecare

- Reverb, Boost şi FX loop controlabil din footswitch (care vine cu ampul)

- 60W, 4 Difuzoare Eminence 10"

 

Accept schimburi cu cabinete de chitară, pedale delay/drive, doze de chitară, difuzoare V30 şi diferenţă (dacă e cazul)

Pun şi ceva poze în curand.

Edited by Märe
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ma mir ca la reducerea asta de pret nu e nimeni curios, este un amp super cinstit,durabil cu un clean foarte fain si un gain mediu dupa mine dar cu o pedala in fata lui suna intradevar calitativ.stiu acest amp ca a fost la mine la sala si doar pt ca nu scrie/e full-tube pe el nu inseamana ca nu e fain; mai ales la ce scor cere proprietarul. un up de la mine!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.