www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Trupa Rock Alternativ Din Constanta, Cautam Chitarist Si Clapar


ryan
 Share

Recommended Posts

Suntem in cautarea a doi membrii seriosi, care sa detina instrument propriu si sa aiba cunostiinte muzicale cel putin medii. Avem sala de repetitii, repertoriu propriu vreo 10 piese si cateva concerte la activ. Dupa cum este specificat si in titlul anuntului, stilul abordat este rock alternativ, iar locatia este Constanta.

In principiu, cautam persoane trecute de 30 de ani (dar facem si exceptii in privinta varstei daca este cazul), disponibile de 2-3 ori pe saptamana dupa amiaza pentru repetitii de aprox. 3 ore.

Nr.tel. contact : 0724.445.073

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 year later...

Am ramas iarasi fara chitarist, deci avem un loc liber pentru o persoana matura si serioasa, dorninca sa se alature trupei Colonist pe Luna. Pentru a va face o impresie despre stiul abordat si nivelul trupei, ne gasiti pe Youtube si Facebook.

In continuare avem un loc liber si pentru o clapa, stiu ca e mai greu sa gasesti asa ceva in Constanta daca nu canti cover-uri, dar cine stie... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 months later...

Salut sunt chitarist solo si cant de 3 ani pe chitara ador solistica si abordez foarte multi stiluri ca metalcore si death metal uneori si hard rock , am 19 ani si un vis maret ... Echipamente am doar o chitara(dar exersez pe pc ca nebunu) nu am efecte ,procesoare, amp.

Nu sunt sigur ca voi fi acceptat dar v am scris...Astept reply

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.