www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Tobosar - Caut Trupa De Hard Rock Bucuresti


Rothmans
 Share

Recommended Posts

Radu, 16 ani .BUCURESTI , caut trupa cu medie de varsta apropiata . Doresc ca trupa sa fie in formatie completa :chitara ,bass ,voce , etc !! ( Fara vocaliste )

Detin propriul echipament.( nu am pedala dubla )

De preferat sa existe si propria sala de repetitii.

EXPERIENTA : 3 ani de tobe , 4 ,5 liveuri.

Cer seriozitate si o oarecare experienta!!

* Fara rock crestin!!**

**Fara labareala la repetitii. Fara bautura/droguri . Fara pauze de tigara din 5 in 5 minute .Fara adus amici /gagici .

Metoda de contact: PM sau nr de telefon : 0722798682

Edited by Radu.Sirbu
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Am avut mai demult o cantare pe undeva si niste baieti simpatici m-au rugat daca pot sa ii acompaniez la tobe deoarece tobosarul lor nu poate veni. Am aceptat si m-am suit pe scena cu ei , da chitaristu 3 acorduri ma iau dupa ei ( cu chestii simple ) si incepe vocalul : ''De ai suparari in viata Iisus le va rezolva , le va rezolva indata ce il primesti in inima ta etc'' In momentu ala vroiam sa ma dau jos de pe scena dar am zis sa termin cacatul in care ma bagasem. Dupa care ce sa zic au ras amicii mei de mine 3 zile si 3 nopti . Asa ca prefer sa anunt inainte decat sa dezamagesc pe cineva. Nu am nimic cu crestinii devotati ( desi sunt ateu ) dar rockul crestin nu e ceva ce ma reprezinta. :respect:

Fara labareala la repetitii : Adica nu intarziem juma de ora dupa care cantam 2 minute dupaia fumam o tigare , dupaia dam o bere , dupaia vorbim prin mesaje cu tovarasii / gagicile/ mamica etc., dupaia mai cantam 5 minute , dupaia mai fumam o tigare , dupaia piere chefu si plecam acasa . :rcain: Am avut '' norocul '' sa dau de astfel de oameni.

Eu in anunt am incercat sa fiu cat mai direct, sa isi faca omu o idee ce pot eu sa ii ofer , si ce ar trebui el sa imi ofere fara sa isi consume minutele degeaba . Am observat gramada de anunturi gen '' Gigi - cant la chitara vreau trupa - 0712345678 :rcain:

Edited by Radu.Sirbu
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.