www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Inchiriez Sala De Repetitii Neechipata 29M2


Pyramid Studio
 Share

Recommended Posts

Oferim spre Inchiriere SALA de REPETITIE neechipata

 

Disponibilitate: 15 martie 2013

 

DETALII:

 

Etaj: 1.

Suprafata: 29m2

Inaltime 3.2m2

Dotari:

STANDARD: gem termopan, usa metalica, contor electric individual, tablou sigurante, sistem lumini interior, pereti rigips, structura rigips, acces toaleta pe hol, supraveghere video pe hol, acces NON STOP, contract,

PRET 250E/luna+utilitati (curent electric, lift si servicii curatenie (30lei/luna)

 

STANDARD+mocheta, antifonaj

PRET 290E/luna+utilitati (curent electric, lift si servicii curatenie (30lei/luna)

 

STANDARD+mocheta, antifonaj, aer conditionat incalzire/racire

PRET 340E/luna+utilitati (curent electric, lift si servicii curatenie (30lei/luna)

 

TARIFELE sunt FINALE, TVA Inclus

 

Conditii contractuale:

Contract minim 6 luni, plata chiriei se efectueaza in avans pe o luna cu 20 zile inainte.

 

Locatie:

Ion Minulescu 67-93, in complexul PYRAMID STUDIO

Link to comment
Share on other sites

Guest serby

Nu e cam scump 29 de metrii patrati cu 250 de euro. La banii astia poti inchiria un apartament sau un sediu cu doua camere de 50-60 metrii patrati. Care ar fi avantajul daca ar fi sa inchiriez de la voi?

Link to comment
Share on other sites

Guest serby

Asta este un avataj important. Sa inteleg ca indiferent ca e antifonat sau nu nu va intereseaza cata galagie se face?

Link to comment
Share on other sites

Guest serby

Ai inteles la ce ma refeream, normal ca la cantat.

Nedumerirea mea venea de la faptul ca erau doua preturi unul cu antifonare si unul fara. In fine, cred ca am inteles ideea.

Cum stati cu incalzirea, aerisirea si aerul conditionat la spatii?

Link to comment
Share on other sites

Da, scuze, m am referit la "antifonare" defapt la BURETELE FONOABSORBANT , este greseala mea !!

 

Salile sunt antifonate cu vata minerala si marerial de antifonaj din burete densitate 90%, pereti tripli.

 

Buretele Fonoabsorbant are dimensiuni de 20% din suprafata 60mm, 40% 50mm si 40% 40mm.

 

Ventilatia, avem geam termopan dimeniuni normale, la noi toate salile au bineinteles geamuri (numai termopane Rehau geam dublu de 6mm +argon)

 

Incalzirea se face exclusiv electric, si avem folosim numai aer conditionat HITACHI (inverter, clasa A, ) de 12.ooo btu pt spatiile de 29m2. si 22.000btu pt spatiile mai mari.

 

Multumim

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.