www.rgc.ro Web analytics

Jump to content

Se Cauta Tobar In Bucuresti !


Wardove
 Share

Recommended Posts

Salut ! Suntem formati de aproape un an timp in care am schimbat cel putin 4 tobosari din motive de neseriozitate/slacking/sarit peste repetitii etc etc. Restul auditiilor pe care le-am avut s-au terminat in replici de genu "e prea greu ce faceti voi".Deci baieti...exista un tobosar in Bucurestiu asta care sa nu tremure cand aude o masura compusa si care sa nu fuga mancand pamantul cand aude de unpic de pedala dubla?

Trupa nu se cantoneaza intr-un stil anume.Momentan ne invartim in zona metalcore/hardcore/progresiv dar nu e nimic prestabilit ...ce se compune si suna bine se canta deci cautam un om care sa-si puna amprenta pe compozitii.Cantam numai si numai piese proprii si am dori ca anul acesta sa scoatem un EP.

Omul pe care il cautam nu trebuie sa fie cel mai extraordinar tobosar de pe lumea asta atata timp cat este dispus sa studieze si sa invete.Nu cautam un mercenar ,cautam un OM cu care sa ne intelegem de la persoana la persoana ,care sa aiba timp de 2-3 repetitii pe saptamana si care sa vrea sa faca o treaba misto.

Deci si prin urmare daca vrei sa dai o proba sau pur si simplu sa ne intalnim la o cafea sa vorbim mai detaliat da-mi un mesaj pe privat si vorbim mai multe...O zi buna sa aveti and keep rocking it!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

"This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies.